NEWS arduinka.biz.ua
  • Використовуйте пошук, введіть частину слова щоб знайти
  • Якщо кошик не працює - розблокуйте КУКІ
  • Увага! Китай підняв ціни у 2 рази на контролери

Замовлення товару з Китаю

Послуга тільки для тих, хто вже мав транзакції в магазині. Тут можна заказати товар, який або важко купити в малій кількості на Алі, або хочете за один раз привезти товари різних товарних груп. Arduinka.biz.ua не купує на Алі, але використовує його для прямого виходу на постачальника. Для здешевлення доставки замовлення від різних клієнтів збираються на конкретну дату і їдуть разом. Замовлення проводиться в спеціальній формі. Цим сервісом часто користуються ті, хто займається розробкою власних DIY пристроїв і моделюванням. Кількість - не комерційна партія! Моторчики, механізми, свердла для плат, коліщатка, капронові втулки або просто готову китайську іграшку, або, навіть, чай Замовлення обмежені за ціною, про яку треба домовлятися. Якщо ви не впевнені в чому то запитайте по телефону. Найголовніше - знати що ви хочете!

З чого складається ціна (без урахування доставки по Україні)?

  1. Вартість самого товару,
  2. Вартість доставки товару по Китаю на транзитний склад (не менше 40 грн, і не більше 1 кг). Якщо збірний товар - від різних постачальників, то треба врахувати вартість доставки від кожного.
  3. Банківські комісії на покупку китайської валюти
  4. 3% - комісія системи захисту покупця і гарантій транзакції
  5. Вартість доставки до України та оформлення документів з банківською косміссіей з купівлі валюти для перевізника

Не дивлячись на складність, ціна буде на рівні цін інших продавців. Мізерні замовлення не розглядаються.

Якщо нижче нема форми і порожнеча - ви не авторизувалися в магазині. Авторизуйтеся, будьласка тут і повторно перейдіть на сторінку "Замовлення доставки"