NEWS arduinka.biz.ua
  • Використовуйте пошук, введіть частину слова щоб знайти
  • Якщо кошик не працює - розблокуйте КУКІ
  • Замовлення зроблені сьогодні відправляються завтра.

Послуги розробника

Партнери магазину приймають замовлення на  послуги розробки обладнання та монтажних плат 

Дизайн та розробка монтажних плат та приладів

Проектування друкованих плат відповідно до схеми електричної принципової замовника

Для замовлення проекту від Замовника потрібен список елементів, схема електрична важлива, креслення розміщення роз'ємів та кріпильних елементів. В результаті роботи над проектом Замовник отримує файли проекту в одній із сучасних програм для проектування друкованих плат, перелік елементів та складальне креслення оформлені відповідно до ДСТУ, файли для виготовлення друкованих плат на виробництві, зображення друкованої плати у 3D форматі. Розробник надає всю необхідну інформацію для виготовлення виробу. У разі потреби можливе коригування елементної бази залежно від доступності компонентів. Також, надаються послуги з проектування друкованих плат за схемами з журналів, датішити або намальовані від руки. Структура друкованої плати може бути одно-, дво-, чотиришарової залежно від складності пристрою. Проекти можуть належати до аналогової, цифрової або перетворювальної техніки.

Виготовляє друковані плати будь-якої складності на виробничих майданчиках Китаю

За файлами Замовника проводиться підготовка необхідних даних замовлення друкованих плат на виробничих майданчиках КНР. Можливе виготовлення друкованих плат будь-якого класу складності з мінімальною шириною провідника і мінімальним зазором між провідниками не менше 0,1 мм. Плати виготовляються із захисною паяльною маскою та маркуванням. Фінішні покриття можуть бути із вмістом свинцю або безсвинцевими.

Монтаж друкованих плат (SMT- та DIP-компоненти)

Середні та великі серії. Монтаж проводиться на автоматизованій лінії поверхневого монтажу. Вивідні компоненти паяються вручну. Типорозміри компонентів: 0603, 0805, 1206, SO8, TQFP, QFN і т.д. При необхідності може бути виконане налагодження, прошивка, налаштування та прогін готового виробу.

Проектування аналогових та цифрових пристроїв

Проектування виконується за ТЗ Замовника. Внаслідок роботи Замовник отримує всю необхідну документацію для тиражування виробу. Проектування пристроїв автоматики з урахуванням STM8, STM32. Ця послуга передбачає написання програм управління різними механізмами для мікроконтролерів STM8, STM32 по ТЗ Замовника.

Послуга розробки

Прохання не завмоляти товари вартість яких менше вартості доставки

* E-mail для звязку

* Опис плати

посиладння на подібний проект

* Опис розробки (коротко)

Додаткові опції макетуу

* Кількість плат/приладів

Бажана кількість

* Тип доставки по термінах

Морем - більше 1 кг Літак до 0,5 кг

Підтвердіть замовлення у спливаючому вікні один раз. Прогнозовані строки доставки: Літак 16 днів, Море 60 днів