Як оплатити товар через клієнт банк ?

Як оплатити товар на Arduinka.biz.ua? Будь-який спосіб оплати на комерційний рахунок (не поповнення приватного рахунку!)

Незалежно від вибору способу оплати гроші надходять на рахунок підприємця. При оплаті на карту кошти також будуть зараховані на рахунок підприємця, так як використовується карта-ключ до рахунку. Обидва реквізиту Вам доступні в листі на e-mail після підтвердження замовлення.
У програмі клієнт-банк виберіть будь-який спосіб:
  1. оплата за реквізитами (номер рахунку + код підприємця)
  2. переклад на карту (номер карти + код підприємця)


При виборі першого пункту вам необхідно ввести номер рахунку IBAN (29 знаків починаються з UA) та в деяких випадках код підприємця з Єдиного реєстру (8 знаків). Для власників карт Приват банка будуть відображені ПІБ підприємця.
При виборі оплати карткою на карту: введіть номер картки одержувача, і можливо програма банк-клієнта попросить код підприємця (8 знаків), введіть суму і в поле "коментар" введіть номер замовлення і прізвище.


При використанні клієнт-банку Приват24 програма може переадресувати Вас на нову сторінку де ви проведе оплату з використанням номера рахунку, який відобразиться автоматично. Це законна процедура оплати на рахунок підприємця. Це і є гарантія того що ви платите не просто комусь  особисті кошти, а оплачуєте товар або послугу

При оплаті, в т.ч. при оплаті за реквізитами вам відобразиться вікно з даними оплатиПеревірте дані, внесіть суму і проводите оплату через корзину платежів вашої банківської програми