Хіт

Вбудований терморегулятор STC -1000 для вимірювання і автоматичної підтримки необхідної температури в заданих межах.

 • 2 релейних виходу (для нагрівача і охолоджувача), автоматичне перемикання режимів
 • вбудований трансформаторний блок живлення - опція
 • гальванічна розв'язка силовий частини від керуючої
 • Матеріал корпусу: сірий ABS, термостійкий пластиковий корпус
 • Можливість настройки: верхнього / нижнього діапазону температури, порога включення (0.3 ~ 10 ° C), затримки включення (0-10 хв), калібрування датчика (-10 ~ 10 ° C)
 • Діапазон вимірюваної / контрольованої температури: -50 ~ 99 ° C
 • Дозвіл виміру температури: 0.1 ° C
 • Похибка вимірювання: ± 1 ° C
 • Легкочитаємий LED - дисплей
 • Напруга живлення: 12/24/110-220 В
 • Максимальний комутований струм реле: 10A @ 220 В
 • Тип датчика: NTC, захищений від вологи на базі термістора 10кОм
 • Температура експлуатації самого термостата: 0 ~ 60 ° C
 • Розмір: 8.6 х 7.5 х 3.4 см
 • довжина кабелю: 1 м
 • Розмір вирізу під виріб: 71 * 29 мм;
 • нетто 120 грам
 • брутто140 грам
 • напруга живлення: опція 12Вольт / 220Вольт вибрати при оформленні

STC 1000 терморегулятор термостат

Увага! На малюнку 220 В живлення може приймати значення в залежності від моделі 220 /24/12 Вольт

Швидке перемикання режимів STC -1000

 1. Натисніть і утримуйте кнопку Set протягом 5 секунд, щоб увійти в налаштування внутрішніх параметрів, натисніть вгору і вниз, щоб переключити P0 ... P8, і натисніть Rst, щоб підтвердити і повернутися.
 2. Дуже корисна функція: При виході з ладу датчика контролер сигналізує помилку і видає звуковоой сигнал
 3. Інструкція по експлуатації терморегулятора STC -1000
 4. На передній панелі расподожен цифровий дисплей з червоною індикацією, на якому відображається температура з точністю до десятої градуса. Два індикатора роботи, нагрівання та охолодження. Чотири кнопки управління: включення / вимикання, вхід в режим програмування (S) і дві кнопки введення (стрілки вгору і вниз).

Після першого включення контролер включається автоматично і показує температуру середовища в якій знаходитися датчик. Щоб вмикати або вимикати контролера треба натиснути кнопку включення / виключення і утримувати не менше 3 секунд.

Для індикації температури, на підтримку якої запрограмований контролер треба натиснути стрілку "вгору", на дисплеї відобразиться температура задана в програмі. Може здаватися в діапазоні від -50 до 99,9 градуса з точністю до однієї десятої. Заводські настройки задані 10,0 С. Натискання стрілки "вниз" виводить гистерезис на який налаштований контролер. Може здаватися від 0,3 до 10 градусів з точністю до десятих. У заводських настройках 0,5 градуса.

Для входу в режим програмування натискаємо і утримуємо кнопку S не менше 3 секунд. На дисплеї з'явиться F1. Натискаємо кнопку S і утримуємо. На дисплеї відобразиться задана температура. Не відпускаючи кнопку S стрілками "вгору" або "вниз" задаємо необхідну температуру. Наприклад, 24 градуса. Відпускаємо кнопку S і натискаємо стрілку "вгору". На дисплеї відобразиться F2. Натискаємо кнопку S і на дисплеї відобразитися задана дельта температури. Утримуючи кнопку S стрілками "вгору" і "вниз" задаємо необхідну дельту. Наприклад, 1,5 градуса. Відпускаємо кнопку S і натискаємо стрілку "вгору". На дисплеї відобразиться F3. Натискаємо кнопку S і на дисплеї з'явиться затримка на включення. За умовчанням встановлено 3 хвилини. Діапазон доступних значень від 1 до 10 хвилин з кроком одна хвилина. Це значення можна залишити без змін.

Заводські установки STC 1000

Код

Опис коду

діапазон
настройки

Заводська
установка

P0

Режим охолодження / режим нагріву

C / H

C.

P1

Налаштування гістерезису

0,1-30

2

P2

Максимальний діапазон настройки

120

120

P3

Мінімальний діапазон настройки

-55

-55

P4

Поправка на температуру

-10,0 ~ + 10,0 град

0

P5

Час відстрочки старту

0-10 хвилин

0

Р6

Сигналізація високої температури

-50 ~ 110

вимкнений

P7

Перемикач блокування даних

ВКЛ викл

вимкнений

P8

скидання налаштувань

ВКЛ викл

вимкнений

Параметри Ф5-Ф8 – для спеціальних моделей. Використовуються дуже рідко і не входять до базової поставки

Як налаштувати термостат терморегулятор STC 1000 (переклад з китайської)

P0 режим охолодження і нагріву

Запуск при високій температурі в режимі охолодження, встановіть значення C

Запуск при низькій температурі - режим нагріву, встановіть значення H

Налаштування гистерезиса P1

У режимі нагріву (H): виміряне значення ≤ встановлене значення - при запуску гистерезиса вихід буде нагрітий до встановленого значення і зупиниться.

У режимі охолодження (C): коли виміряне значення ≥ встановленого значення + гістерезис, починається охолодження на виході, а встановлене значення припиняється.

P2 найвищий діапазон настройки: максимальне значення при налаштуванні температури не перевищує цього значення.

P3 мінімальний діапазон настройки: мінімальне значення при налаштуванні температури не нижче цього значення

Корекція температури P4

Якщо є відхилення між виміряною температурою і стандартної температурою, ви можете використовувати цю функцію для коригування: скоригована температура = температура до корекції + скориговане значення.

Одиниця часу було відкладено запуск P5: хвилини

При управлінні охолодженням компресорного устаткування час затримки може бути встановлено в міру необходімості.Оборудованіе НЕ буде запускатися відразу після виходу контролера, і його необхідно запустити після того, як мине встановлений час затримки.

P6 сигналізація високої температури

Коли виміряне значення більше цього значення, на екрані будуть відображатися --- і звукові сигнали, а вихід буде примусово відключений.

Блокування даних P7

Увімкніть блокування даних, щоб зберегти поточну настройку незмінною. В даний час задана температура і функція недійсні. Якщо вам потрібно змінити їх, вам необхідно відключити функцію блокування даних.

P8 відновити заводські настройки

Тривале натискання SET для перемикача на P8, натисніть SET один раз для набору, щоб на натисніть Rst для відновлення заводських налаштувань

Ви також можете утримувати кнопку + і утримувати самотестування при включенні і відновлення заводських налаштувань.

Чотири кроки підключення і інструкція по старту

Підключіть джерело живлення відповідно до параметрів і схемою підключення і підключіть охолоджуючу або нагрівальне обладнання до вихідний клеми.

 1. Введіть внутрішні налаштування для вибору режиму нагріву (введіть P0, щоб вибрати H) або охолодження (введіть P0, щоб вибрати C), відповідно до потреб.
 2. Метод установки температури: натисніть Set один раз, екран блимає, натисніть вгору і вниз, щоб встановити бажану температуру, натисніть Rst, щоб підтвердити і повернутися.
 3. Індикатор OUT на панелі: миготіння вказує на затримку початку охолодження або нагрівання, а постійне світло вказує на вихід
 4. Цифрова трубка: відображення LLL для обриву ланцюга датчика; відображення HHH при виході за межі діапазону вимірювання, і термостат буде примусово відключений; відображення --- аварійний сигнал високої температури

 

Налаштування STC1000


 • Дисплей відображає два режими роботи: нагрівання та охолодження. Чотири кнопки управління: включення / вимикання, вхід в режим програмування (S) і дві стрілки вгору і вниз.
 • Включення і виключення проводиться шляхом утримування кнопки харчування не менше 3 секунд. Після першого включення термостат STC 1000 показує температуру середовища в якій знаходитися датчик.
 • Для перегляду температури, на підтримку якої запрограмований контролер треба натиснути "вгору" (Може здаватися в діапазоні від -50 до 99,9 градуса з точністю до однієї десятої. За замовчуванням 10,0 С).
 • Натискання стрілки "вниз" виводить гистерезис на який налаштований контролер (Може здаватися від 0,3 до 10 градусів з точністю до десятих. У заводських настройках 0,5 градуса).
 • Для входу в режим програмування натискаємо і утримуємо кнопку S не менше 3 секунд, на дисплеї з'явиться F1.
 • Натискаємо кнопку S і утримуємо. На дисплеї відобразиться задана температура. Не відпускаючи кнопку S стрілками "вгору" або "вниз" задаємо необхідну температуру.
 • Відпускаємо кнопку S і натискаємо стрілку "вгору". На дисплеї відобразиться F2. Натискаємо кнопку S і на дисплеї відобразитися задана дельта температури. Утримуючи кнопку S стрілками "вгору" і "вниз" задаємо необхідну дельту.
 • Відпускаємо кнопку S і натискаємо стрілку "вгору". На дисплеї відобразиться F3. Натискаємо кнопку S і на дисплеї з'явиться затримка на включення (За замовчуванням 3 хвилини, діапазон доступних значень від 1 до 10 хвилин).
 • Відпускаємо кнопку S і натискаємо стрілку "вгору". На дисплеї відобразиться F4. Тут можна задати значення калібрування датчика. (Діапазон значень від -10 до +10 з кроком 0,1. За замовчуванням значення 0).
 • Для виходу з режиму програмування STC 1000 зі збереженням налаштувань короткочасно натискаємо кнопку включення / виключення.
 • Якщо треба вийти без збереження настройки, то контролер сам вийде в робочий режим, якщо не натискати кнопки протягом 30 секунд.
 • Якщо на дисплеї відобразилось Er (помилка), то, натискаєте будь-яку кнопку і тримайте до перезавантаження контролера. Після цього всі настройки STC 1000 скинуться на заводські.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

STC 1000 терморегулятор термостат

 • Модель: STC-1000
 • Наявність: На складі
 • 240.0 грн.


Доступні опції


Рекомендовані товари

Регулятор температури вологості STC 3028 термостат гигростат

Регулятор температури вологості STC 3028 термостат гигростат

Регулятор двоканальний температури і вологості STC 3028 (термостат гигростат) для управління інкубаторами, сушильними камерами, саунами, кліматом і ін..

448.0 грн.

Теги: температура, вологість