Хіт

Сигналізатор використовується для контролю напруги авто чи мото акумулятора 12 В, простий і практичний - все звукові і світлові сигнали зрозумілі. Після розряду батареї до мінімального напруги зумер випромінює «сирену», і спалахує червоний світлодіод. Коли напруга акумулятора збільшується вище встановленого значення, зумер перестає сигналізувати.

Характеристики:

розмір: 2.9CM * 3.0CM
основний чіп: LM358;
Батарея 9 В: Коли батарея розряджена (напруга батареї нижче 8 В або близько того), червоний індикатор і зумер, що викликається, щоб отримати звуковий і світловий сигнал тривоги, щоб досягти стану розряду батареї, щоб запобігти розряд батареї, викликати пошкодження акумулятора;
Акумулятор 12 В: Коли батарея занадто розряджена (напруга акумулятора менше 10,4 В або близько того), червоний індикатор горить, і зумер дзвонить, щоб домогтися звуковій та світловій сигналізації, щоб досягти стану розряду батареї, щоб акумулятор розрядився, зашкодить акумулятор;
переваги:

1, із звуковою і світловою сигналізацією, ні захисного ефекту, тільки попередження;

2, вхід модуля з захистом зворотної полярності - не горітиме. Але немає захисту від перенапруги, якщо вхідний сигнал більш 15В, модуль з чіпом буде пошкоджений.

Спосіб підключення Сигналізатор розряду авто акумулятора 12В

На заводі до того, як ми відрегулювали напруга мінімальної напруги, pro також може відрегулювати значення власного захисту від зниженої напруги, за годинниковою стрілкою, щоб збільшити значення напруги мінімальної напруги, тобто потенціометр регулювання за годинниковою стрілкою, модуль збільшить чутливість, Перш ніж ми отримаємо хорошу настройку, рекомендується виміряти напругу.

Метод коригування:

12V: вхід модуля 12V, LM358 перші 2 фути і 4 фути між напругою до 6,05 В або близько того, напруга тривоги модуля становить 10,4 В (ми скорегували до доставки, для тих хто не може самостійно). Регулювання за годинниковою стрілкою, 2 і 4 фути падіння напруги, чутливість збільшилася.

Схема: http://pan.baidu.com/s/1wy1m3

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Сигналізатор розряду авто акумулятора 12В

  • Модель: alarm12v
  • Наявність: На складі
  • 46.0 грн.


Теги: звук