Акція
  • Реле затримки вимкнення 220 Вольт

Може використовуватися для затримки включення і виключення при різних схемах комутації. Після підключення 220 В Вихідна напруга доставляється до навантаження негайно, і потужність навантаження відключається, коли закінчується затримка.
Прямий вхід живлення, прямий вихід 220 В. Зовнішня лінія живлення, і навантаження, може працювати по кнопці. Простий у використанні.

Схема реле зазатримки вмикання і вимикання
Він оснащений нормально відкритими і нормально закритими точками реле і може бути підключений в міру необхідності і особлмвостей схеми.
Тривалість регулювання часу постійно регулюється.

  • режим Затримка вмикання і Затримка вимикання
  • Інтервал затримки: Одна секунда-60 секунд. (Може бути змінений шляхом заміни номіналу резистора-конденсатора RС ланцюга якщо потрібен інший діапазон)
  • Перемикач струму до 10A.
  • Вхід: 220 В
  • Вихід: 220 В піковий струм 10A (максимум Потужність 2200 Вт)

Основний контроль являє моностабільний ланцюг NE555, і затримка часу є точною.
Контрольна частина блоку живлення приймає RC понижуючий, конденсатор приймає X2 конденсатор відповідно до регулюванням безпеки, понижуючий резистор приймає 3W високопотужний резистор, фільтруючий конденсатор до 470 мкФ, для забезпечення стабільного і надійного джерела живлення.
База плати - FR-4 лист зі скловолокна використовується для задоволення вимог домашньої електроенергетиеки, Захист від генерації дуги витоку. Може адаптуватися до всіх видів навколишнього середовища і температурі в електроприладі.
Розмір плати: 65x38 мм, з 4 отворами.

У цьому модулі використовується RC зниження, налагодження та установка, будь ласка, зверніть увагу на безпеку, встановлену в продукті, слід звернути увагу на вимоги до відстані creepage, щоб запобігти пошкодженню електричним струмом.
Посилка: релейний плата 220В-1 шт.
Примітка: світильник і різні дисплеї можуть привести до того, що колір товару на зображенні трохи відрізняється від реального.
Допускається похибка у вимірах +/- 1-3 мм.

Колір: синя плата

Цей модуль використовує RC для зниження напруги. Зверніть увагу на безпеку під час налагодження та установки. При установці в продукт, ви повинні звернути увагу на вимоги до відстані витоку, щоб запобігти ураженню електричним струмом.
Застосування: вимикач для коридору, сходів, світильник, насоси, дренажні системи

Підключення реле затримки за різними схемами

Можливо включення навантаження в схемі "Затримка включення" і і за схемою "Затримка виключення". Це реалізується за рахунок використання клеми "Нормально відкрито" або "Нормально закрито". Зміна клеми призводить до інверсії стану затримки.

Подключение реле задержки по разнім схемам

Можливе підключення реле за схемою самознеструмлення після відпрацювання режиму. У даному випадку реле затримки вимкнення запускається по кнопці. При цьому відбувається активація реле і воно саме подає живленння на блок упраління. Знаходиться реле в замкнутому стані поки не закінчиться час затримки. Після тайм-ауту блок управління розмикає контакти реле і воно відключає навантаження разом з власним дживленням. Це енергозберігаючий режим

энергосберегающий режим реле задержки

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Реле затримки вимкнення 220В

  • Модель: D1B5 v2
  • Наявність: На складі
  • 109.3 грн.
  • 100.0 грн.