Модуль контролю рівня води використовується для: контролю і підтримки на потрібному рівні рідин в резервуарах, баках водонапірних, басейнах та інших ємностях І крім того, за допомогою цього виробу можливо робити керування електродвигунами великої потужності в насосних установках. Є можливість контролю наповнення ємності або відкачування води при досягнення макс. наповнення.

XH-M203 - Повністю автоматичний регулятор рівня води на основі Реле й логічного контролера стеження за рівнем води за допомогою поплавців або будь-яких датчиків.(поплавки не входять в поставку комплекту) Включення / вимикання насоса підтримки рівня рідини відбувається в залежності від стану входів датчиків. Їх - 2 шт, верхній і нижній рівень

Характеристики регулятора XH-M203

 • Вага 25,3 г
 • Розмір упаковки 8x4x2 см
 • Найменування продукту: Контролер рівня води
 • Модель продукту: XH-M203 
 • Робоча напруга контролера: AC / DC 12 В
 • Вихідна потужність: 10А визначається Коммутаційне реле (встановлено для приладів 220 Вольт)
 • Навантаження коммутауіі - не вище 2кВт
 • Тип виходу: Релейний вихід
 • Тип управління: Повністю автоматичний
 • Розмір продукту: ± 60 * 40 * 18 мм
 • Монтажний отвір: Отвір для гвинта M3

Застосування контролера рівня води/рідини  XH-M203:

Коли рівень води вище, ніж у верхньому поплавці, регулятор автоматично припиняє додавання води і розмикає реле насоса, без ручного управління, повністю автоматично. Простий в установці і експлуатації. Широко використовується в списку поставки проектів по збереженню води, водонапірних веж, відер, резервуарів для води і т.д.

Примітка:
через ручного вимірювання, допускається 1-3 мм похибка. Будь ласка, переконайтеся, що ви не проти різниці зображення серед кількох моніторів перед початком покупки, зображення може не відображати реальний колір елемента.

Пакет включає в себе:
1 ПК х контролер рівня води
Поплавці рівня води не входять в комплект і купуються окремо

Якщо датчики розраховані на менший струм, то можна включити послідовно з датчиками резистор до 1 кОм.

Теоретичні відомості про регулятори - реле рівня рідини

Принцип дії реле з поплавками
Контроль рівня води в ємності виробляється за допомогою включення - виключення реле насоса, яке працює в парі з поплавковими датчиками або іншими подібними сенсорами. Поплавок - датчик кріпиться на стінку бака або кришку резервуара, або ж на рейку носредственно в баку. Реле рівня розміщується за резервуаром. Датчик здійснює контроль рівня рідини в ємності, і при зміні показань поплавка, посилає імпульс на включення реле. Регулятор рівня вже здійснює цикл дій для того, щоб параметри були стабільні і відповідали заданим налаштувань. Не секрет, що такого контролера насос може весь час бути зацикленим: включатися і вимикатися кожну секунду в міру замикання контактів поплавка. Регулятор запобігає цьому.

Переваги використання модуля реле XH-M203

Перелив і докачка води - не єдине на що здатний модуль - реле рівня води. Йому доступні і інші функції:

 1. Будь-які автоматизовані системи побудовані на використанні двох сигналів: системи включення - відключення освітлення, напруженості поля, безперебійні системи постачання енергією без додаткових людських втручань - будь-які вузли автоматики, засновані на використанні двох рівнів спрацьовування.
 2. Захист від зносу і збільшення часу служби електродвигунів насосів і гідростанцій. Використання модуля реле контролю рівня рідини не дає раюотать насосів "вхолосту", запобігають суху прокачування і перегрів обладнання, що впливає на тривалість їхнього терміну безвідмовної роботи і експлуатації.
 3. Виключають можливість переповнення і затоплення в гідроспорудах, системах колодязів, свердловин і поливу.

Типи роботи реле рівнів

Є кілька видів роботи виходячи з програмованих особливостей датчиків рівня:

 1. Режим "довантаження": коли кількість води нижче, пристрій про це сигналізує і включає насос, який працює до досягнення водою верхнього датчика.
 2. Регулятор "відкачування" - коли установка максимальної межі вмісту води в ємності призводить до включення відкачування жідкочті. Наприклад: септики, прийомні колектори опадів і системи автоматизованого поливу Як тільки вона досягає однієї з позначок - спрацьовує контролер рівня води.

За кількістю використання поплавців регулятор рівнів буває:

 • Одноканальний (однорівневий). Використовуються для відкачування води і підтримки її необхідної кількості в пожежних водоймах і резервуарах, свердловинах, колодязях, басейнах.
 • Двоканальний (дворівневі). Призначені для контролю роботи одного або двох насосів або незалежних насосних установок. Такі реле використовуються в промислових сферах (контроль рівня води в баку, підкачка води в системі водопостачання).

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Регулятор рівня води XH-M203 з поплавками

 • Модель: XH-M203
 • Наявність: На складі
 • 147.0 грн.


Рекомендовані товари

Поплавковий перемикач датчик рівня рідини

Поплавковий перемикач датчик рівня рідини

Як це працює: перемикач рівня складається з геркона і поплавка. Герконовий перемикач укладений в направляючий стрижень. Поплавок забезпечений кільцеви..

Хіт

49.0 грн.

Теги: вода