Новий

Це ультраміні-зарядний пристрій Solar Lipo на основі CN3065 - мікросхеми керування зарядом літієвої батареї. Модуль зарядки дозволяє отримати максимально можливу потужність від сонячної панелі або іншого фотоелектричного пристрою та використовувати перезаряджувану LiPo батарею. Налаштування також просте, просто підключіть сонячну панель до одного боку сонячного зарядного пристрою, акумулятор до іншого, і він почне заряджатися!

Наявність 8 біт АЦП дозволяє зменшувати струм зарядки батареї, якщо напруги для заряду не вистачає, що актуально для солнеяних панелей.
Вихід сонячного зарядного пристрою CN3065 використовується для зарядки однієї полімерної літій-іонної батареї. Навантаження слід підключати паралельно акумулятору. За замовчуванням для сонячної зарядки встановлено максимальний зарядний струм 500 мА з максимальною рекомендованою вхідною напругою 6 В (мінімум 4,4 В). Не рекомендується заряджати акумулятор вище номінальної ємності.

Характеристики модуля CN3065 для сонячної батареї

 • Вихід сонячної панелі: 4,4-6 В
 • Максимальний струм заряду: 500 мА
 • Інтерфейс: 2-контактний роз’єм JST (або PH2.0)
 • Захист від короткого замикання
 • Безперервний струм заряду До 500 мА
 • Індикація стану акумулятора (червоний: заряджається, зелений: заряджено)
 • Підтримка USB Зарядка (роз'єм Micro-USB)
 • Робоча температура: -30℃ до +85℃.
 • точність обробки  напруги +-1%
 • чіп має 8 біт АЦП який управляє максимальною потужністю при різних струмах для реалізації функції MPPT
  Розміри: 2см х 4см

 

Особливість модуля зарядки CN3065

1). Він може максимально використовувати можливості вихідного струму джерела вхідної напруги та дуже підходить для заряджання літієвих батарей, що живляться від джерел напруги з обмеженими можливостями вихідного струму, таких як сонячні панелі.

2). CN3065 вимагає дуже мало периферійних компонентів і відповідає технічним характеристикам USB шини, що дуже підходить для портативних додатків.

3). Він може використовувати різні джерела вхідного живлення для заряджання літієвої батареї. Ці вхідні джерела живлення можуть бути вихідною напругою USB, настінного адаптера або сонячної панелі.

4). Струм зарядки встановлюється зовнішнім резистором. Коли вхідна напруга вимкнена, CN3065 переходить у режим сну з низьким енергоспоживанням, а споживання струму акумулятором становить менше 3 мкА.

Контролер заряду MPPT CN3065 – це перетворювач постійного струму в постійний, який може перетворювати більш високу напругу на нижчу, зберігаючи при цьому потужність.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Модуль заряду Li-ion сонячної панелі CN3065 MPPT

 • Модель: CN3065
 • Наявність: На складі
 • 80.0 грн.


Рекомендовані товари

сонячна батарея160mA 5V

Фотоелектрична панель сонячної батареї 160mA 5V

Панель для сонячної батареї для створення іграшок і вивчення фотоелектричної енергетики. Може використовуватися для моделювання зарядних елементів від..

Хіт

115.0 грн.

CN3761 зарядна плата для сонячної панелі

CN3761 зарядна плата для сонячної панелі 5-15В

CN3761 зарядна плата для сонячної панелі для зарядки однієї літієвої батареї 3,7-4,2В.  Широкий діапазон вхідної напруги від 5В до 15В дозво..

Новий

120.0 грн.

CN3791 MPPT модуль заряда літієвої батареї від сонячної панелі

CN3791 MPPT модуль заряда літієвої батареї від сонячної панелі

Модуль CN3791 MPPT - це сонячний зарядний пристрій з відстеженням точки максимальної потужності (MPPT) для одноелементних літієвих батарей. Зарядний п..

Новий

130.0 грн.