Хіт

Мікросхема таймер затримки часу запуску чіп C005 на платі від 2 сек до 1000 годин. Це простий пристрій управляється TTL рівнями, призначений для того щоб затримати / обмежити час роботи різних електро приладів.

  • Розміри плати; 12 * 12 мм
  • Напруга живлення: від 2 В до 5 В
  • Iпотр.стат., При Uпит. = 5 В: 1 мкА
  • Iпотр.дін., При Uпит. = 5 В: 100 мкА
  • Imax.вихода (щодо + Uпит.), При Uпит. = 3 В: 30 мА.
  • Imax.вихода (щодо -Uпіт.), При Uпит. = 3 В: 3 мА.

.Час затримки C005 задається зовнішнім резистором Rt. . Запускається спадом (перехід 1-0) на вході запуску - Trigger. Процес запуску супроводжується появою низького рівня на виході - Out, а після відпрацювання заданого часу повертається до високого стану. В процесі роботи стану входу запуску на час таймера не впливає, він не перезапускається і відпрацьовує заданий час. Навіть збереження низького рівня на вході запуску, після відпрацювання заданого часу, знову таймер працює програмне забезпечення. Залежність часу від опору - в таблиці.

Мікросхема таймер затримки часу запуску чіп C005 на платі від 2 сек до 1000 годин

Від напруги живлення таймера залежить час затримки, для стабільності треба постійна напруга. Максимальний час приблизно 2 години. На платі є ще два контакти позначені як P1 і P2. Якщо замкнути P1, то час збільшиться в 8 разів, якщо P2 в 64 рази і якщо обидва то 512 разів. Тобто час можна затримати до 40 днів.

в маленькой «кляксе» спрятано довольно таки большое устройство, а это как минимум — триггер, генератор, два переключаемых ключа и три двоичных счётчика-делителя 

мікросхема затримки часу

Особливості чіпа таймер затримки часу запуску C005

1. Використання технології CMOS, низьке енергоспоживання, безсвинцевим захист навколишнього середовища.
2. Низький рівень струму виходу може безпосередньо включати світлодіод (будь ласка, додайте резистор обмеження струму при необхідності), високий рівень виходу може відкривати транзистор (будь ласка, додайте резистор обмеження струму).
3. Резистор можна використовувати для регулювання часу відліку часу, є 8 * N (N = 0,1.2.3) тимчасові параметри, час можна регулювати від 2 с до 1000 годин.
4. Ви можете вибрати час запуску і час включення заземлення клеми запуску.
5. Цикл: Високий рівень виходу в режимі очікування, тригер спадаючого фронту, низький рівень виходу після тригера і повернення до високого рівня після затримки.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Мікросхема таймер затримки часу

  • Модель: C005
  • Наявність: Відсутній
  • 12.0 грн.


  • 10або більше 12.5 грн.

Рекомендовані товари

Таймер інтегральний NE555P

Таймер інтегральний NE555P

Таймер інтегральний - [DIP-8]: Виходів: 1: Технологія: Bipolar: Icc: 6 мА: Застосування: генератори імпульсів Режим: нестабільний, моностабіл..

Хіт

6.0 грн.