батарея 1300mah 11.1V 3S - одна з найпоширеніших типів батарей на ринку для гаджетів і виробів. При зарядці необхідно використовувати збалансований заряд, зарядний струм 0,5-1A

 • Ємність акумулятора: 1300 mah
 •  підтримка розряду - число C: 25C
 • Максимум віддачі при імпульсі З: ≤40C
 • опір м батареї: ≤2 мОм
 • штекер проводів: XТ60
 • номінальна напруга однієї банки:. 3,7
 • напруга батареї повного заряду: 12.6V
 • Номінальна напруга: 11.1V.
 • Вага: 110 грам
 • ​75х32х23 мм

Хочете купити батарею Li-On Li-Po? На що звернути увагу?

В першу чергу багато хто починає після покупки перевіряти ємність Li-On Li-Po батареї. І, звичайно хочуть побачити ємність відповідну зазначеної на етикетці. Але завжди так виходить, щоб ємність батареї відповідала заявленій. Чому? Ємність складається з багатьох складових. Повна, залишкова, заводська, розрахункова тощо
Повна (вказується на етикетці) - ємність батареї Li-On або Li-Po яку вона "всмоктала" при виготовленні з нуля. Тепер ми хочемо "вилити" повну ємність батареї в наші гаджети, але так робити не можна! Не можна розряджати батарею нижче допустимої норми. Така природа хімічного наповнювача. Ось і виходить що віддати батарея всю ємність не може - в ній залишається залишкова допустима ємність. Для експерименту можна розрядити батарею в нуль, але тоді треба відразу з батареєю попрощатися.

Особливості використання LiPo Li Ion батареї

Гарантія на літій акумулятор та заходи попередження

Повністю заряджаючи акумулятор одразу після його отримання, він замінює його знову. При відправці із заводу акумулятор має напругу близько 50%. Напрямок кожної ячейки перевищує 3,8, що є нормальним діапазоном. Убедитесь, що хто-то присутній під час зарядки, щоб уникнути непередбачених нещасних випадків.

Зарядний ток для первинної активації батареї приблизно складає 0,5-1 А (вибирається відповідно до емкості батареї ~), зарядки та розрядки акумулятора невеликим током може ефективно захищати акумулятор.

Після використання літійної батареї переконайтеся, що напруга на одній мікросхемі знаходиться в межах 3,7 В. Все, що нижче 3,7 В, вважається вкрай розрядженим. пам'ять знаходиться в межах 3,8–3,9 В. Ви можете регулярно змінювати напругу.

Не зберігайте батарею на повній потужності, Ви можете залишити його приблизно на 10 хвилин після повної зарядки. Акумулятор повністю заряджається і використовується в той же день!

Заборене збереження при повній потужності, і акумулятор повинен бути виключений з мережі після використання, щоб уникнути пошкодження акумулятора з-за запобіжної розрядки! .

Акумулятор слід зберігати в прохладному і сухому місці, і акумулятор не повинен бути перезарядженим або надзвичайно розрядженим.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

LiPo батарея 1300mah 11.1V 3S

 • Модель: ACE-3S 11.1V 25C
 • Наявність: На складі
 • 420.0 грн.


Рекомендовані товари

Зарядний пристрій HotRc IMAX B3 11.1 В

Зарядний пристрій HotRc IMAX B3 11.1 В

Зарядний пристрій для LiPo акумуляторів HotRc IMAX B3. 100% Фірмова Новинка! Модель 2017 року. Компактний і простий у використанні зарядний прист..

Хіт

208.0 грн.

Двигун 2212 KV1400 для літаків і квадрокоптера

Двигун 2212 KV1400 для літаків і квадрокоптера

Двигун середнього класу 2212 KV1400 для літаків і квадрокоптера. Увага! Примітка: Безколектоний двигун не підключається безпосередньо до батареї. Д..

Хіт

250.0 грн.

Xxd 30A ESC регулятор швидкості

Xxd 30A ESC регулятор швидкості

ESC Регулятор обертів 30А для роботи з мультироторними системами (коптерами). Вихідний каскад регулятора побудований на N-MOSFET польових транзис..

Хіт

201.0 грн.

Теги: авіа, акумулятор, батарея