• Контролер відновлення резервного живлення батареї 12 В для UPS

Модуль перемикача резервної напруги, що використовується для відключення резистивної енергії навантаження у випадку, якщо напруга падає нижче за задане значення. Використовується для створення UPS. Коли напруга знову підніметься, модуль знову ввімкне зарядку знову.
Приклад роботи: навантаження живиться від кислотного 12 або іншого акумулятора. Для захисту акумулятора від глибоко розряду при роботі модуль контролює напруження на батареї і відключить її в задній Вами напрузі выд 9 до 15В. За замовчуванням встановлено 10,5В. Це захистить батарею від повного глибокого розряду та обсипання свинцю, дозволить уникнути реанімації батареї або її відбраковування.

Модуль має низьке енергоспоживання менше ніж 10 мА. Стандартне значення захисту від перенапруги становить близько 10,5 і може регулюватися обертанням потенціометра, за годинниковою стрілкою для збільшення і вліво для зменшення. Якщо навантаження відновлюється відразу після вимкнення, можна додати конденсатор (> 25В), а ємність залежить від навантаження.

Контролер відновлення резервного живлення батареї 12 В для UPS

із захистом від відключення живлення

Специфікація Контролера відновлення живлення батареї 12 В

  • Вхідна напруга: 12 В постійного струму
  • Потужність: < 10 мА
  • Навантаження постійного струму: 12 В постійного струму, 10 А (резистивне навантаження)
  • Розмір: 40*29*19 мм / 1,57*1,14*0,74”/>
  • Монтажний розмір: 34 мм/1,33", 3 мм/0,11".

Примітка: Встановлення електронних модулів потребує базових знань та певної електронної професійної основи та практичних можливостей. Будь ласка, купуйте обережно! Ручне використання для саморобок з невеликою похибкою. Будь ласка, перевірте дзвінка в деталях перед покупкою.

Друга назва: Модуль автоматичного захисту батареї резервного живлення від зниженої напруги. Навіть однорожевий глибокий розряд батері може безповоротно її пошкодити. Модуль захисту батареї  резервного живлення від зниженої напруги не дасть цього зробити

Як хороше доповнення можна використовувати сигналізатор розряду батареї / акумулятора 12В, який видає лише сигнал, але не відключає батарею.

 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Контролер відновлення резервного живлення батареї 12 В для UPS

  • Модель: YX-X0001
  • Наявність: На складі
  • 73.0 грн.


Рекомендовані товари

контроль розряду авто акумулятора 12В

Сигналізатор розряду авто акумулятора 12В

Сигналізатор використовується для контролю напруги авто чи мото акумулятора 12 В, простий і практичний - все звукові і світлові сигнали зрозумілі. Піс..

Хіт

48.0 грн.