Модуль-перехідник USB-TTL HT42B534. Основне використання - стабільна прошивка плат вимогливих до частоти, наприклад на чіпах LGT8F328P і для прошивки і завантаження даних в контролери-аналоги STC і Arduino pro mini. Додаткова назва: Перетворювач програматор USB 2.0 - UART TTL HT42B534-1 прошивка для ардуїно Arduino та їх клонів
Характеристики HT42B534-1 USB-TTL
Піни інтерфейсу:
- DTR
- RXD
- TXD
- VC+5Вольт
- GND
- переваги модуля: рекомендується прошивати плати LGT8F328P з модуля USB на TTL HT42B534-1 т.к. точність вбудованого RC HT вище, а генератор 12MГц досягає 0,25%, тому ймовірність успішного завантаження вище за тих же умов, і прошивка більш стабільна. Якщо завантаження часто не видаляється стандартними програматорами, ви можете використовувати це, щоб вирішити проблему.
- Швидкість передачі даних може підтримувати до 3 Мбіт/с.
Робоча напруга (VDD): 3,3-5,5 Ст. Повністю інтегрований внутрішній генератор 12 МГц з точністю 0,25% для всіх режимів USB, що не потребує зовнішніх компонентів. Інтерфейс USB — повношвидкісна сумісність із USB 2.0 . - Реалізує складовий пристрій з протоколом USB: — Клас комунікаційного пристрою (CDC) для зв'язку та налаштування — Пристрій інтерфейсу користувача (HID) для налаштування користувача USB VID, PID і рядків опису пристрою - Внутрішній резистор 1,5 кОм на контакті D+. Підтримує стандартні драйвери Windows® для віртуального Com-порту (VCP): Windows. XP (SP2), Vista, Widows 7 і Windows 8 (потрібний тільки INF-файл), Windows 10
HT42B534-1 USB-TTL Перетворювач конвертер
- Модель: HT42B534
- Наявність: На складі
-
89.0 грн.
Рекомендовані товари
LGT8F328P LQFP32 MiniEVB клон Arduino NANO V3.0
клон Arduino NANO на чіпі LGT8F328P від компанії LogicGreen з повішеной тактовою частотою до 32МГц як від внутрішнього PLL-синтезатора, так і від зо..
149.0 грн.
Контролер MiniEVB LGT8F328P-SSOP20 клон Arduino Pro Mini
Клон Arduino Pro Mini на чіпі LGT8F328P формфактор SSOP20. Плата контролера мініатюрного розміру і виготовлена на базі клону мікроконтролера ATmega3..
90.0 грн.
Теги: програматор, конвертер,