NEWS arduinka.biz.ua
 • Використовуйте пошук, введіть частину слова щоб знайти
 • Якщо кошик не працює - розблокуйте КУКІ
 • Замовлення зроблені сьогодні відправляються завтра.

Датчики та модулі для контролерів Arduino

датчики модули Ардуино

Датчики і модулі Ардуіно (Arduino) - мініатюрні електронні схеми на платах для моделювання пристроїв автоматики, робототехніки та творчості в галузі електроніки. Вони з'єднуються з контролером навісним монтажем за допомогою макетних плат і перемичок. Це дозволяє проаналізувати роботоспроможність схеми перед тим як її паяти на постійній основі для експлуатації.

 

Величезна кількість різних датчиків для Arduino охоплюють такі напрямки:

 • звук
 • освітленість
 • далекоміри та рух
 • звязок та інтернет
 • сенсори струму і напруги
 • детектори магнітного поля
 • вологість і температура
 • вібрація і тиск
 • перехідники між інтерфейсами
 • та інші

Порівняння товарів (0)


 4-канальний інфрачервоний модуль перешкод Arduino

4-канальний інфрачервоний модуль Arduino

Датчик перешкод використовується для створення пристроїв реакції та обїзду перешкод. Кількість напрямків - 4. Детектує перешкоди на відстані 10мм..

75.0 грн.

мембранна клавіатура 4 кнопки

4 кнопкова мембранна клавіатура

4 кнопкова мембранна клавіатура мембранна клавіатура 4 кнопкова, формат 1х4, самоклеюча, На шлейфі контактне гніздо 5pin, крок 2,54мм ..

Хіт

25.3 грн.

CD74HC4067 16 канальний аналоговий цифровий мультиплексор комутатор

CD74HC4067 16 канальний аналоговий цифровий мультиплексор

Це секційна плата зручного 16-каналу аналогового / цифрового мультиплексора / DEMULTIPLEXER cd74hc4067. Дозволяє підключати до 16 датчиків в вашу сист..

Хіт

43.7 грн.

CN3761 зарядна плата для сонячної панелі

CN3761 зарядна плата для сонячної панелі 5-15В

CN3761 зарядна плата для сонячної панелі для зарядки однієї літієвої батареї 3,7-4,2В.  Широкий діапазон вхідної напруги від 5В до 15В дозво..

120.0 грн.

CN3791 MPPT модуль заряда літієвої батареї від сонячної панелі

CN3791 MPPT модуль заряда літієвої батареї від сонячної панелі

Модуль CN3791 MPPT - це сонячний зарядний пристрій з відстеженням точки максимальної потужності (MPPT) для одноелементних літієвих батарей. Зарядний п..

130.0 грн.

Cенсор модуля мікрофону для Arduino KY-037

Cенсор модуля мікрофону для Arduino KY-037

Пристрій сенсора звуку з мікрофоном на 2 виходи: цифровий і аналоговий AO, аналоговий вихід - меандр з мікрофона. DO цифровий вихід - при перевищенні ..

34.5 грн.

EEPROM AT24C256 з інтерфейсом I2C

EEPROM AT24C256 з інтерфейсом I2C

Модуль EEPROM пам'яті на чипі AT24C256 для розширення пам'яті даних мікроконтролерів (незалежна). I2C- інтерфейс, висока швидкість доступу і зручність..

34.5 грн.

FM радіо RDA5807m для Ардуіно

FM тюнер RDA5807m для Ардуіно

Радіомодуль сумісний з 76-108MHz у всьому світі FM діапазоном (в тому числі Японії 76-91M і Європи 87.5-108.5MHz) Параметри FM тюнера RDA5807m: ..

30.0 грн.

GY-273 трехосевой цифровий компас магнітометр

GY-273 трехосевой цифровий компас магнітометр

Високоточний тривісний магнітний компас з температурною компенсацією. Дозволяє отримувати тривимірну картину спрямованості магнітного поля і його вели..

Хіт

80.5 грн.

Показано з 1 по 9 із 185 (всього 21 сторінок)

Модулі для Ардуино / Arduino

Особливість застосування контролерів Arduino (Arduino) - це їх тесна і широка інтеграція з іншими пристроями. У більшості випадків ці пристрої виконують модулі Arduino і датчики. Модулі Arduino представляють собою невеликі за розміром електронні пристрої за допомогою інтегральних схем, датчиків і сенсорів. Модуль містить у собі складає елементи, забезпечуючи електричні схеми розв'язування, підсилювачі сигналів, компаратори та інші деталі.
Самі розповсюджені модулі для Ардуїно деляться на два класи: аналогові та цифрові (не зовсім коректне, але часто використовуєтьсявизначення) Залежно від виходів вони видають або дискретний сигнал 1 або 0, або в заданих діаграмах токів / навантаження У модулях модулів з дискретними .. значення називають цифровими, а аналоговими-з аналоговими виходами.
Насправді майже всі модулі обрабатывающих сигналів датчиків можна назвати цифровими.
Модулі можуть класифікуватися та за типом обробки сигналів: для передачі даних у контролер та післядуючої обробки, і такі, які саами видають остаточний звуковий, візуальний або електронний сигнал.
Ошибки при класифікації електронних модулів для Ардуіно: прийнято вважати, що якщо модуль видає результати вимірювань у вигляді цифри на табло, то це модуль цифрового Це частково Так, немає модулів, які на виході дають аналоговий сигнал у відеонапрузі і показують цей результат у .. цифри та при цьому є аналоговими пристроями.

Arduino і модулі - основа для створення гаджетів

Свою популярність Arduino набуло тільки через легку інтеграцію з модулями. Навіть людина яка взагалі не розуміється в електроніці і в програмуванні може зрозуміти основи роботи з Arduino за допомогою спеціальніх програм. Програми для Arduino пишуться на звичайному C ++ для управління введенням-виведенням сигналів на контактах. Модулі підключаються до цих контактів ширьковими перемичкамі і вже через кілька хвилин, завдяки наявності мільйонів уроків в інтернеті можнло зібрати свій перший гаджет, який буде взаємодіяти з навколишнім середовищем. Немає необхідності паяти модулі, налаштовувати їх і знати суть роботи їх начинки.  Головне - зрозуміти, що вихід будь-якого модуля простою перемичкою з'єднується з входом контролера і в програмі вказується що робити при різних значеннях на вході контролера Arduino.