Хіт

Vодулі MH-M18 28 38 являють собою малопотужні підсилювачі звуку з передачею по Bluetooth, яке підтримує новітній протокол передачі Bluetooth 4.2, 2-каналу стерео відтворення без втрати якості. Максимальна відстань трансляції Bluetooth - до 20 метрів. Широко використовуються в різних аудіо Bluetooth колонках, різні модифікації аудіо DIY.

Функція Bluetooth версії V4.2, підтримка технології автоматичного підключення Bluetooth, підтримка WAV / WMA / FLAC / APE / MP3 декодування без втрат, двоканальний вихід

Параметри модуля MH M28 bluetooth 4.2

номер

шпилька

пояснення

1

5V

ПОдача плюс 5В

2

GND

Земля джерела живлення

3

VBAT

Літій акумулятор плюс 3.7-4.2В

4

L

Вихід лівого каналу

5

R

Вихід правого каналу

6

AGND

Аудіо земля

1. Електроживлення: ви можете безпосередньо використовувати USB-кабель MICRO USB 5 В для прямого електроживлення, а також підключити блок живлення 5 В або літієвої батареї 3,7 В. Зверніть увагу, що інтерфейси джерел живлення 5 В і 3,7 В відрізняються. Напруга 5 В підключено до 5 В і GND, а літієва батарея 3,7 В підключена до VBAT і GND.

2. Аудіовихід: навушники можуть бути безпосередньо підключені до Аудіоінтерфейс 3,5 мм або можуть бути підключені до аудіовходу плати підсилювача потужності (інтерфейс L / R / AGND може бути підключений безпосередньо, як показано на малюнку).

3. не підключати динаміки великої потужності! потрібно підсилювач

bluetooth MH-M38:

номер

шпилька

объяснение

1

5V

Подача плюс 5В

2

GND

Мінус живлення

3

VBAT

Літій іонний акумулятор + 3.7-4.2В

4

L

Вихід лівого каналу

5

R

Вихід правого каналу

6

AGND

Аудіо земля

 

 

1. Електроживлення: Ви можете безпосередньо використовувати USB-кабель MICRO USB 5 В для прямого електроживлення, а також підключити джерело живлення 5 В або літієвої батареї 3,7 В (як показано на малюнку нижче). Зверніть увагу, що інтерфейси джерел живлення 5 В і 3,7 В відрізняються. 5 У підключені до 5 В і GND, а літієва батарея 3,7 В підключена до VBAT і GND.

Максимальний робочий струм становить 5 В2 А. Для кращої якості звуку рекомендується використовувати стабілізований джерело живлення 5 В 2 А.

2. Підтримка звукової карти USB, вільний диск (підключи і грай) .Подключіте модуль до комп'ютера за допомогою USB-кабелю, і комп'ютер зможе відтворювати музику через вихід підсилювача модуля.

3. Аудіовихід: висновок стереофонических аудіосигналів лівого і правого каналів, може бути підключений до двох динаміків по 2-8 євро, 3-5 Вт, натискати 4 O 5 Вт

4. Вихід продукту вбудований 5W - біс схема підсилювача, не повинен бути підключений до підсилювача, а потім додатково використовувати! Виходи двох підсилювачів не можуть бути підключені паралельно, або негативні полюси з'єднані разом, в іншому випадку мікросхема підсилювача потужності пошкоджена.

Запобіжні заходи при роботі з модулями MH M28 M38 bluetooth 4.2

Перешкоди сигналу. Антени Bluetooth надзвичайно чутливі до високочастотним або сильним електромагнітним сигналам і повинні розташовуватися далеко від місць, куди відправляються бездротові пристрої. І дошка не може бути поблизу великих металевих предметів, зберігаючи певну відстань.


Якщо на платі підсилювача потужності чути поточний звук, причина - в заземляющем дроті. Рекомендується не підключати вихід модуля Bluetooth. Необхідно припаяти дріт, особливо дріт заземлення, і провід не повинен бути занадто довгим. Чим коротше, тим краще, спробуйте товщі. Проблема заземлення звуку в точці заземлення плати підсилювача потужності повинна бути підключена до заземлення аудиовхода підсилювача мощності.Ету точку заземлення можна спробувати припаяти в різних положеннях для досягнення найнижчого рівня струму. Рекомендується, щоб Bluetooth і плата підсилювача потужності харчувалися окремо, щоб ізолювати заземлення Bluetooth модуля MH M28 M38 і заземлення підсилювача.


Оскільки цей продукт являє собою конструкцію з платою, постарайтеся не торкатися компонентів на платі руками, так як статичну електрику може привести до загибелі мікросхеми і її горіння.


Попередження. Інтерфейс зарядки цього продукту знаходиться в режимі зарядки з обмеженням струму без управління зарядкою! Для безпеки, будь ласка, обов'язково використовуйте літієві батареї з захисною пластиною, виготовленої звичайним виробником або вставіть власну з асортименту магазину.

Підключення модуля MH M28 M38

Оскільки цей продукт виконаний у вигляді "голої" плати, намагайтеся не торкатися компонентів на платі руками, це може призвести до статичної електрики, який може вбити мікросхему і спалити її.

Після включення модуля мобільний телефон шукає ім'я Bluetooth MH-M18 / MH-M28 / MH-M38 і може відтворювати музику після підключення до Bluetooth;
Модуль має індикацію синього індикатора:

 1. Коли Bluetooth не підключений, індикатор швидко блимає;
 2. Коли Bluetooth підключений, індикатор завжди включений; УВАГА! Коли модуль підключається до комп'ютера по ЮСБ кабелю, він без драйверів переходить в режим Відтворення звуку безпосередньо. Індикатор при цьому горить постійно відразу. У цьому випадку модуль грає роль колонок з підсилювачем. Для зовнішніх пристроїв модуль не передати свою ідентифікації, тому що працює в режіве відтворення через кабель
 3. Коли Bluetooth грає, індикатор повільно блимає. При відсутності навантаження (дуже слабкому струмі відтворення) модуль може піти в режим сну.

Модуль MH-M18 Bluetooth 4.2 приймач WAW WMA FLAC APE MP3 декодер

Модуль MH-M18 Bluetooth 4.2 приемник WAW, WMA, FLAC, APE, MP3

відповідність виводів:

 • VCC: напруга від 4,2 до 5В. Не може перевищувати 5в
 • KEY: має 4 функції при підключенні через додаткові опори)
 • GND земля (мінус)
 • L: вихід лівого каналу
 • R: вихід із правого каналу
 • MUTE: режим тимчасового вимкнення звуку.
 • LED: підключення світлодіода для індикації.

Підтримка Bluetooth 4.2
Підтримувані протоколи: HFPV 1.7, A2DPV 1.2, AVRCPV 1.5, AVCTPV 1.2, AVDTPV 1.2
Формати, що підтримуються: WAW, WMA, FLAC, APE, MP3
:Живлення  3,3-5 В
Струм споживання очікування/робота: 5 мА/20 мА
Розміри: 16х23х2,54 мм

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Блютуз стерео аудіо MP3 модуль MH M28 M38 bluetooth

 • Модель: MH-/M28 M38
 • Наявність: На складі
 • 63.3 грн.


Доступні опції


Теги: зв'язок, bluetooth, звук, mp3