NEWS arduinka.biz.ua
  • Використовуйте пошук, введіть частину слова щоб знайти
  • Якщо кошик не працює - розблокуйте КУКІ
  • Замовлення зроблені сьогодні відправляються завтра.

Arduino контролери для моделювання електроніки

Контролери Ардуіно Arduino в інтернет магазині онлайн в УкраїніArduino - це логічний контролер (мікрокомп'ютер) який уміщується на долоні. У нього є набір вхідних і вихідних контактів. Ними можна керувати за простим, зрозумілим, навіть, не фахівцеві алгоритму. Arduino - це основний елемент для проектування електронних роботизованих пристроїв (електронний конструктор). Це платформа з доступним програмним кодом, виготовлена ​​на маленькій друкованій платі. Для Ардуіно розроблене і вільно поширюється сучасне середовище для написання програмного забезпечення. Використовуючи Arduino можна своїми руками зробити систему розумного будинку, зарядний пристрій для акумуляторів, систему управління поливом рослин, робота, і інші електронні системи управління! Готових проектів та прикладів у Інтернеті - безліч.

Проекти пристроїв, засновані на Arduino, можуть працювати самостійно, або взаємодіяти з програмним забезпеченням на комп'ютері завантажуючи в нього дані і отримуючи відповіді. На базі Arduino можна самостійно, повторюючи інтернет уроки і приклади, створити величезну кількість корисної автоматики і виробів для дому та бізнесу.


Порівняння товарів (0)


Arduino WeMos D1 ESP8266

Arduino WeMos D1 ESP8266

Варіант аналога Ардуінкі R3 з вбудованим Wi-Fi. Відрізняється від версії R2 відсутністю додаткового ряду монтажних отворів і маркуванням на лицьовій ч..

184.0 грн.

Arduino  WeMos D1 R2 на базі ESP8266

Arduino WeMos D1 R2 на базі ESP8266

Бюджетний варіант Ардуінкі з вбудованим Wi-Fi 11 цифрових входів / виходів. Всі виходи підтримують interrupt / pwm / I2C / one-wire (за винятко..

148.0 грн.

Arduino Leonardo Китай  ATmega32u4

Arduino Leonardo Китай ATmega32u4

Репліка оригінальної Arduino Leonardo. Виробництво - Китай. Характеристики: мікроконтролер ATmega32u4 Робоча частота: 16МГц Цифрових вход..

345.0 грн.

Mega2560 Pro ATmega2560-16AU USB CH340G

Arduino Mega2560 Pro ATmega2560-16AU

Мініатюрна версія Mega 2560 CH340G / ATmega2560 - сумісна з материнською платою Mega 2560. Побудована на мікроконтролері Atmel ATmega2560 і чіпі інтер..

549.0 грн.

контролер Arduino MEGA2560 R3  CH340G

Arduino MEGA2560 R3 CH340G

Китайська Репліка оригінальної плати Arduino Mega. Характеристики контроллера Mega 2560 Мікроконтролер - ATmega2560 - 16AU Спосіб підключен..

Хіт

570.0 грн.

контролер Arduino Nano V3.0 ATMEGA 328P

Arduino Nano V3.0 ATMEGA328P PCB

Arduino Nano V3.0 CH340 на чіпі Atmel ATmega328P-AU - сама розповсюджена модель - маленька, повнофункційна.  Потребує пайки ніжок ..

Хіт

207.0 грн.

контролер Arduino Nano Rev3

Arduino Nano Rev3

Arduino Nano V3.0 CH340 на чипе Atmel ATmega328P-AU - самая распространенная модель - маленькая, полнофункциональная, для стандртного телефонного кабе..

Хіт

201.0 грн.

Arduino Uno Rev3 logo

Arduino Uno Rev3 Logo

Характеристики:  Мікроконтролер: ATmega328PU;  Робоча напруга: 5В;  Напруга живлення (рекомендована): 7-12В;  Напруга ..

322.0 грн.

Arduino контролер Arduino Uno Rev3 з кабелем USB

Arduino Uno Rev3 з кабелем USB

Найпоширеніший контролер сімейства Arduino для навчання програмування та прикладної електроніки. На мікросхемі Atmega 328 спеціально призначений для н..

Хіт

276.0 грн.

Показано з 1 по 9 із 34 (всього 4 сторінок)

Додаткові відомості про Arduino плати

Після того як Ви купили всі необхідні модулі можна підключити плату Ардуіно до комп'ютера. Arduino Uno, Mega, Duemilanove і Arduino Nano отримують живлення автоматично від будь-якого USB-порту до комп'ютера або іншого зовнішнього джерела живлення. При використанні Arduino Diecimila необхідно переконатися, що плата налаштована для отримання живлення через USB-підключення. Джерело живлення вибирається за допомогою маленького пластикового джампера, надягнутого на два з трьох штирьків між роз'ємами USB і живлення. Необхідно перевірити, щоб він був встановлений на два штирі, найближчих до гнізда USB. Підключіть плату Arduino до комп'ютера, використовуючи USB-кабель. Повинний засвітитися зелений світлодіод живлення, позначений PWR. Наступним кроком буде установка драйверів, для наявної моделі. Після того як драйвера були встановлені, запускаємо середу розробки Arduino.

Взаємодія контролерів Arduino з комп'ютером

У багатьох середовищах розробки Arduino вже є готовий приклад скетчу, який можна запустити і перевірити правильність підключення плати до комп'ютера. В налаштуваннях середовища розробки необхідно вказати модель плати Arduino, інакше навіть при правильно написаному скетчі, плата буде працювати неправильно. Так само необхідно вибрати послідовний порт. Виберіть пристрій послідовної передачі плати Arduino з меню Tools | Serial Port. Ймовірно, це буде COM3 або вище (COM1 і COM2 зазвичай резервуються для апаратних COM-портів). Щоб знайти потрібний порт, можна від'єднати плату Arduino і повторно відкрити меню; пункт, який зник, і буде портом плати Arduino. Підключіть плату і виберіть послідовний порт. Далі перевіряємо працездатність плати. Натискаємо кнопку «Upload» в програмі - середовищі розробки. Чекаємо кілька секунд - мигають світлодіоди RX і TX на платі. У разі успішного завантаження в рядку стану з'явиться повідомлення «Done uploading (Завантаження виконана). (Зауваження. Якщо мається на увазі плата Arduino Mini, NG або інша плата, то необхідно фізично кнопкою подати команду reset безпосередньо перед натисканням кнопки «Upload»). Кілька секунд після закінчення завантаження буде видно як світлодіод виведення 13 (L) на платі почне блимати помаранчевим кольором. Це свідчить про правильно підключенні плати до комп'ютера, її працездатності та правильній установці програмного забезпечення.

Які контролери Arduino найвигідніші?

Широкий асортимент контролерів виділяє Arduino серед інших не тільки масовим розповсюдженням як навчальної моделі приладів цифрової логіки, а ле й тому, що вони мають дуже доступну демократичну ціну. Унікальною популярністю користується контролер Arduino Uno (Ардуіно Уно), адже при виході його з ладу головну мікросхему контролера можна просто замінити без пайки. Мова йдеться про  модель UNO з DIP корпусом який можна тільки пересмикнути. Саме тому ця модель найвигідніша і по ціні  і по застосуванню.

У ціновій категорії Arduino контролерів їм може скласти конкуренцію серія контролерів на чіпах STM, але з ними трохи складніше працювати новачкам не дивлячись на те що обчислювальні характеристики краще і ширше