Хіт

Модуль контролю заряду АКБ (зарядка для акумулятора). XY-L10A контролер призначений для автоматичного включення / вимикання зарядного пристрою акумуляторів з номіналом від 6 до 60 Вольт. Спрацьовування реле відбувається при досягненні порогових значень напруги на клемах АКБ. Значення напруги включення і виключення можуть устанавлівться за допомогою трьох кнопок встановлених на платі модуля. Також на контролері зарядки встановлений LCD дисплей на якому відображається текщее напруга, відсоток або час заряду. Зручне використання.

Головна особливість модуля - можливість дистанційно передавати дані про зарядку і приймати сигнали по лінії зв'язку з проводів або бездротовим способом

XY-L10A - Універсальний контролер заряду акумуляторних батарей 6 ... 60В

Характеристики контролера зарядки батареї XY-L10A

 • Напруга зарядки: 6 ... 60 В
 • вбудований інтерфейс передачі даних в зовнішню мережу TX-RX
 • Струм зарядки максимальний: ≤10A (рекомендується використовувати номінал вбудованого реле)
 • Точність відображення: 0.1 В
 • Точність управління зарядкою: 0.1 В
 • Напруга: +/- 0.1 В
 • Застосування: для літієвих акумуляторів 6-60 В
 • ЖК-дисплей
 • Відображення інформації: напруга, час, відсоток
 • 2 світлодіодних індикатора
 • Розміри: 79х42 мм

На платі заряду АКБ встановлені діелектричні ніжки для монтажу в корпус.

Натисніть і утримуйте кнопку SET кілька секунд для входу в меню установки параметров.b) Перехід між налаштованим параметрами короткими натисканнями на кнопку SET.с) Після того, як параметр, його можна поміняти кнопками UP і DOWN. Коротке натискання змінить параметр на один крок, довге натискання призведе до швидкої зміни параметра. Для зміни всіх корисних властивостей повторюйте кроки b) і c) .d) Після того, як всі параметри встановлені, натисніть і утримуйте кнопку SET кілька секунд для виходу з меню установки параметрів.

Спеціальне використання контролера заряду акумулятора батареї

XY-L10A - Універсальний контролер заряду АКБ 6 ... 60 В може передавати дані про свій стан по вбудованому інтерфейсу (дивитися відео). Для підключення системе передачі данніх можна використовувати преобразователлі інтерфейсу з контактами Vc, Gnd, Rx, Tx.
Як модлулей передачі даних можноиспользовать і Wi-Fi модулі

Як увімкнути функцію контролю часу контролера зарядки XY-L10A

Це активує функцію контролю часу, встановивши параметр OP не на 0 після входу в меню налаштування параметрів.

Параметр за промовчанням «OP»: «--:--h», за промовчанням функція контролю часу не включається.

Після включення функції контролю часу («OP» не дорівнює «0»):

Реле увімкнеться, і зарядний пристрій почне заряджати акумулятор, а система почне відлік часу, коли поточна напруга акумулятора стане меншою за нижню межу напруги «dn».

Реле вимкнеться та завершить заряджання, якщо поточна напруга батареї перевищує верхню граничну напругу «ВВЕРХ» під час відліку часу.

Реле вимкнеться і завершить зарядку, якщо поточна напруга батареї менша від верхньої граничної напруги «UP», але час («OP») закінчився.

Реле залишатиметься увімкненим та заряджатиметься, якщо поточна напруга батареї нижче нижньої граничної напруги «dn», навіть якщо час («OP») закінчився. Модуль автоматично вимкне функцію контролю часу заряджання. І блимає «H: ER». щоб нагадати користувачам, що налаштування параметрів часу є недоцільними. Натисніть будь-яку клавішу, щоб перестати блимати.

Примітка. Формат часу: 00:59 (00 – години, 59 – хвилини). Максимальний час – 99:59, що становить близько 100 годин.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

XY-L10A контролер заряду акумулятора батареї

 • Модель: XY-L10A
 • Наявність: На складі
 • 270.0 грн.


Рекомендовані товари

Зарядний пристрій 12В 24В для авто і мото

Зарядний пристрій 12В 24В для авто і мото

Описи кожної моделі - на додаткових вкладках, вибір та наявність - в опціях Автоматичний зарядний пристрій AJ-618C для акумуляторів 12 або 24 В...

460.0 грн.

Контролер заряду 12V акумуляторної батареї XH-M601

Контролер заряду 12V акумуляторної батареї XH-M601

Інтелектуальне зарядний пристрій - плата управління зарядкою акумулятора 12V може працювати як автоматична зарядка при відключенні пітаніяі як плата у..

Хіт

95.0 грн.