ARDUINO - простий крок до інтелектуальної електроніки зробленої своїми руками

магазин контролеров Arduino
 

Прості і доступні модулі з електронних компонентів, які можна пов'язати в робота, керовану по радіо машину, систему безпеки або розумний будинок. Нескінченна кількість схем для технічної творчості не тільки дорослих, а й дітей. Конструктори ARDUINO - один з найбільш запотребованих подарунків для молодих людей, які дивляться в майбутнє.

ARDUINO модулі - електронний конструктор без кордонів

Сучасний електронний конструктор для творчої молоді - набір модулів, який безпечний і дозволяє з одних і тих самих компонентів збирати різні за призначенням прилади та роботів. Високий рівень стандартизації дозволяє використовувати модулі без конструкторських доробок. Як почати працювати з модульними конструкторами Ардуіно? Як зацікавити вашої дитини робототехнікою і програмуванням не порушуючи його улюблених занять? З модулями ARDUINO можна створювати музичні інструменти які відтворюють ноти помахами руки або поворотом голови. А якщо ваше чадо любить рослини? Ще простіше! В арсеналі любителя завжди є місце для датчиків світла, вологи, рівня води, вологості і мікронасосів, які дозволяють зібрати керовані роботом оранжереї, теплиці, шафи зі зростаючими автономно всередині екзотичними рослинами. З тих же модулів можна сконструювати детектори металу, розсувні ворота і жалюзі.  Багато хто не встоять від створення казково красивих ілюмінацій, динамічного освітлення і новорічних гірлянд.

Контролери Arduino
Контролери Arduino
Arduino – це відкрита платформа для створення електронних пристроїв. На нашому сайті ви знайдете різні моделі контролерів Arduino, які підійдуть як новачкам, так і професіоналам. Представлені і модулі на чіпах інших виробників, що становлять гідну альтернативу. Серії STC, STM, ESP, ATtiny та інші можуть програмуватися серед розробника Arduino IDE
Датчики Модулі Сенсори
Датчики Модулі Сенсори
Ми пропонуємо широкий вибір електронних модулів для Arduino, включаючи датчики, мотори, дисплеї та багато іншого. Ці модулі допоможуть вам розширити можливості ваших проектів Arduino.
Радіодеталі та аксесуари для проектів
Радіодеталі та аксесуари для проектів
Arduino - це чудовий спосіб познайомитися з електронікою та програмуванням. На нашому сайті ви знайдете все необхідне для того, щоб розпочати свою технічну творчість
Отримуємо знижку за новини на форумі Поділіться своїми розробками на форумі магазину, відкрийте тему, викладіть фото, опис, скетч розробленої програми та отримайте знижку 5% на наступну покупку. Детальніше читайте на рекламному банері "Arduino-Бартер"
Міняємо розробки на товар або ваучери Магазин arduinka.biz.ua виставляє в рубриці "Різне" лоти на виконання розробки проектів. Виконавши завдання з проектування схеми ви отримуєте ваучер, яким можна розрахуватися за товар в магазині. Поміняйте ваші знання і вміння на реальні товари. Лоти позначені спеціальним маркерами "Розробка".
Приймаємо замовлення на доставку Якщо вам необхідні інші модулі з тематики сайту або запчастини для моделювання ви можете замовити їх надавши опис і модель продукту. Повідомте бажану ціну і ми домовимося про спосіб в приватному листуванні. Умова замовлення - підтвердження можливості доставки магазином і символічний аванс
Зажим крокодил для проводів вимірювальних приладів з проводом 46см
Зажим крокодил для проводів вимірювальних приладів з проводом 46см ..
9.20 грн. 8.10 грн.
Міні MP3 плеєр для Ардуіно Q22
Міні MP3 плеєр, який відтворює файли з microSD картки. Відмінна якість звуку, оригінальне і розвинене управління дозволя..
58.00 грн. 50.00 грн.
Швидкознімний роз'єм кабельного з'єднання зажим
Клеми для моментального монтажу кабелів і проводів. Використовується для швидкого підключення частин електричних проводі..
1 відгук
2.60 грн. 2.30 грн.
Укладальник обплетення організатор тримач кабелю 3D принтера
Гнучкий Укладальник обплетення організатор тримач кабелю 3D принтера гнучкий для зручності монтажу. Виконує захисну функ..
15.00 грн. 11.00 грн.
Адаптер ZIF панель 40pin для програматорів PICkit 2 3
Перехідник 40-контактна ZIF панель з нульовим посиленням для програматорів PICkit 2, PICkit 3 і інших аналогічних. Призн..
85.00 грн. 81.00 грн.
Індикатор 4-розрядний 7-сегментний драйвер tm1637
Модуль четырёхразрядного семисегментного индикатора с двоеточием по середине. Состоит из четырех 0.36" индикаторов,..
1 відгук
39.00 грн. 35.00 грн.
Швидкознімний роз'єм кабельного з'єднання зажим
Клеми для моментального монтажу кабелів і проводів. Використовується для швидкого підключення частин електричних проводі..
1 відгук
2.60 грн. 2.30 грн.
Болт і гайка 10*2 + 2 мм для моделювання
Болт і гайка 10 * 2, М2 різьблення 2 мм для моделювання склад: гайка різьба М2   1 шт. гвинт  ..
0.60 грн.
Датчик ртутний вимикач - ртутне реле 5мм
Ртутний вимикач - (ртутне реле), Датчик у вигляді трубки, в якій міститься кулька ртуті. При нахилі датчика ртуть переко..
3 відгуків
13.00 грн.
Магніт неодимовий круглий 8mm 10 мм 5мм
Магніт неодимовий круглий діаметром 8mm / Магніт шайба (розмір-товщина) D 8x3мм или 8х5мм чи 10х1,5мм  Параметр ви..
4.60 грн.
Резистор 100 Ом 200 Ом
Позолочений плівковий резистор, опір 100 Ом 200 Ом для макетування і створення електронних схем з Ардуіно Біл..
0.60 грн.
JST SYP 2x роз'єм з проводами мама-тато
Пара роз'ємів JST SYP 2x з проводами. Роз'єми, які використовуються для підключення джерел живлення до електронної апара..
8.00 грн.
Модуль прошивки ESP8266 ESP-01
Модуль для програмування ESP-01 01S використовується дуже поширений чіп CH340C. Інтегрована схема автоматичного завантаж..
63.00 грн.
Регульований знижуючий модуль XL4015
Регульований понижувальний модуль XL4015E є високоефективним пристроєм для стабільного зниження напруги. З цим компактни..
51.00 грн.
UPS модуль резервного безперебійного живлення літієвої батареї
Модуль захисту від відключення живлення з автоматичним перемиканням на акумулятор. ЯДля створення джерела безперебі..
120.00 грн.
Модуль плати адаптера для розробки програматора ATtiny13A ATtiny25 ATtiny45 ATtiny85
Модуль плати адаптера є потужним інструментом для розробки та програмування мікроконтролерів формату DIP8 ATtiny13A, ATt..
31.00 грн.
ATTINY13A мікроконтролер мікросхема
ATTINY13A-SU - ідеальний вибір для вашого електронного проекту. Цей мікроконтролер вирізняється надійністю та високою пр..
38.00 грн.
Двигун KO METHOD F 2307.5 2000KV
Двигун Method F для дронів FPV є результатом величезної кількості випробувань , досліджень та розробок. Двигун має повні..
830.00 грн.
Датчик ртутний вимикач - ртутне реле 5мм
Ртутний вимикач - (ртутне реле), Датчик у вигляді трубки, в якій міститься кулька ртуті. При нахилі датчика ртуть переко..
3 відгуків
13.00 грн.
Контролер заряду 12V акумуляторної батареї XH-M601
Інтелектуальне зарядний пристрій - плата управління зарядкою акумулятора 12V може працювати як автоматична зарядка при в..
2 відгуків
80.00 грн.
STC 1000 терморегулятор термостат
Вбудований терморегулятор STC -1000 для вимірювання і автоматичної підтримки необхідної температури в заданих межах. ..
2 відгуків
240.00 грн.
Блютуз стерео аудіо MP3 модуль MH M28 M38 bluetooth
Vодулі MH-M18 28 38 являють собою малопотужні підсилювачі звуку з передачею по Bluetooth, яке підтримує н..
1 відгук
52.00 грн.
BMS контролер заряду-розряду для 18650 з балансуванням HX-3S-FL25A-А
Увага - 2 опції по силі струму. Контролер BMS HX-3S-FL25A-А (Battery Management System) - це система зараяда і..
1 відгук
80.00 грн.
Модуль Wi-Fi зв'язку ESP8266 ESP-01S
Модуль WiFi на базі мікросхеми ESP8266 ESP-01S з протоколом TCP / IP і управлінням AT-командами. Одна з кращих оста..
2 відгуків
63.00 грн.
DT830B цифровий мультиметр універсальний тестер напруги струму
DT830B цифровий мультиметр-самий простий прилад для домашніх саморобників за дуже бюджетною ціною. Вистачає для всіх роб..
2 відгуків
102.00 грн.
Двигун KO METHOD F 2307.5 2000KV
Двигун Method F для дронів FPV є результатом величезної кількості випробувань , досліджень та розробок. Двигун має повні..
830.00 грн.
Лабораторний універсальний блок живлення 30В 6А
Приймаються замовлення!  Лабораторний універсальний бюджетний блок живлення для початківців, Серія NPS-W являє собо..
1 відгук
2240.00 грн.
Історія електроніки Arduino

Протягом багатьох років, а останнім часом - особливо, все більшої популярності набирає серед батьків «приручення» своїх дітей до основ робототехніки. Причина банальна - всі хочуть щоб діти потім працювали в сфері IT і багато заробляли. Стурбовані майбутнім своїх чад батьки віддають їх в гуртки програмування і прикладної електронкою. Більшість з них зупиняють свій погляд на конструкторах електронних схем на базі плат розробки Arduino.

Цей італійський бренд оповитий фантастичною популярністю змішаної з безліччю судових справ з приводу авторських прав і претензіями на власність торгової маркі.Історія Arduino - багатогранна, і немає двох однакових поглядів на те, як маленька плата з логічним контролером завоювала весь світ не тільки популярністю, а й як бізнес, що приносить мільйонні прибутки.
Ось кілька фактів такої історії Ардуіно.

Як народився бренд Arduino?

У 2003 році в якості дипломного магістерського проекту в Інституті дизайну взаємодій Ivrea (IDII) в Італії з метою полегшити дизайнерам електроніки роботу з електронікою, абстрагуючись дуже часто складні деталі, щоб можна було зосередитися не на вивченні а на використанні в своїх власних цілях народився проект по створення універсального конструктора для вільного програмування.

Розробка тривала 2 роки, аж до закриття проекту в 2005 році. Результат розробок лягли в основу багатьох дисертацій, наприклад в такими назвами:
«... Сучасні інструменти прототипирования для електроніки та програмування в основному призначені для інженерної, робототехнической і технічної аудиторії. Їх важко вивчити, а мови програмування далеко не корисні в контекстах поза конкретної технології ... »
«... Його також можна використовувати для навчання і вивчення комп'ютерного програмування і створення прототипів за допомогою електроніки ...»
«З'єднання будуються на обробці ...»

Це були ключові елементи для інженерного проектування схем і, надалі, створення таких напрямків схемотехніки:

 • Проста інтегроване середовище розробки (IDE), заснована на IDE Processing.org, що працює в Microsoft Windows, Mac OS X і Linux для створення програм або «ескізів», з простим редактором
 • Проста «мовна» або програмна «середовище» для мікроконтролерів
 • Повна інтеграція інструментарію (прозора для користувача)
 • Завантажувач для зручного завантаження програм
 • Послідовний монітор для перевірки і відправки даних з / на мікроконтролер
 • Програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом
 • Апаратні розробки з відкритим вихідним кодом на основі мікроконтролера Atmel
 • Великий онлайновий довідник по командам і бібліотекам, приклади, навчальні посібники, форум і демонстрація проектів, виконаних з використанням Wiring

Ці ключові моменти і зробили те, що в наслідку отримало назву Arduino.

Як була створена плата розробника Arduino?

Одним з перших процесорів був використаний Atmel R40008.
Мова програмування буkf побудованf на основі елементів бібліотеки Wiring.

Простота полягала в нумерації абстрактних висновків мікроконтролера у вигляді чисел, тому що синтаксис був визначений до реалізації на будь-якій апаратній платформі. Всі назви та синтаксис мовних команд були результатом вичерпного процесу проектування, який проводили безліч студентів.

Апаратне забезпечення Ардуіно
Ось кілька прототипів, які претендували на використання чіпів в платах розробника

1. Parallax Javelin Stamp - відкинутий Оскільки Wiring планувалося як програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом.Фотографія Javelin Stamp, використана для першого прототипу обладнання Wiring.

2. PIC від Microchip - відкинутий з тієї ж причини (немає інструментів з відкритим вихідним кодом для компіляції, компонування і завантаження коду користувача).

3. AT91R40008 на базі Atmel ARM - відмінні результати на базі яких були розроблені перші ескізи і почалося тестування команд. Atmel R40008 був дуже потужним мікроконтролером, але він був занадто складним для практичного підходу, тому що було практично неможливо паяти вручну на друкованій платі навісні компоненти.

4. Микроконтроллер Atmel ATmega128 зі спеціальним роз'ємом - кількість чмпов мікроконтролерів на платі було зменшено до одного, все ще потужного, але з можливістю возитися з ним без використання спеціального обладнання або додаткових периферійних пристроїв на борту.

COM-порти зникали з комп'ютерів і було вибрано обладнання FTDI для зв'язку через USB-порт на головному комп'ютері. FTDI розробила драйвери для Windows, Mac OS X і Linux.

Розробка Arduino на Atmel

На початку 2004 року на основі прототипу, що використовує плату MAVRIC були вручну спаяні перші плати розробника. Він мав наступні компоненти:

 • ATmega128
 • FTDI232BM для перетворення послідовного в USB
 • Вбудований світлодіод підключений до контакту
 • Індикатор живлення і послідовні індикатори RX / TX

У березні 2004 року 25 друкованих плат Wiring (прабатько Arduino) було замовлено і виготовлено в SERP

Останні статті
Конверсія для ЗСУ
11.02.2024 207
Конверсія для ЗСУ
Проводиться конверсія обладнання необхідного для здійснення робіт з модернізації БПЛА і виконання бойових задач. НЕОБХІДНО: Для підрозділу підготовки БПЛА провести не просто волонтерську зак..
Характеристики моторів для квадрокоптерів та дронів
06.02.2024 39
Характеристики моторів для квадрокоптерів та дронів
Характеристики моторів для квадрокоптерів та дронів Мотори відіграють ключову роль у роботі квадрокоптерів та дронів. Давайте розглянемо основні параметри, які впливають на їхню продуктивність та ефе..
Гіроскоп GY-521 MPU-6050 огляд
25.01.2024 52
Гіроскоп GY-521 MPU-6050 огляд
Що таке модуль гіроскопа gy-521? Модуль гіроскопа gy-521 - це плата розширення для мікросхеми MPU-6050, яка містить 3-осевий гіроскоп, 3-осевий акселерометр, цифровий процесор руху (DMP) та датчик ..
Рекомендації щодо використання електронних модулів
11.01.2024 129
Рекомендації щодо використання електронних модулів
Рекомендації щодо використання електронних модулів та радіодеталей низьковольтних, інформаційних слаботочних схем 1. Загальні вимоги до безпеки під час роботи з низьковольтними електронними компоне..