Де і як можна зробити обмін або повернення?

Обміняти або повернути товар можна на склад, розташований за адресою: 82100, м Дрогобич, вул. Завіжна, 84, c понеділка по п'ятницю з 10-00 до 16-00. Телефон: +38 (098) 402-33-06.
Умови гарантій та повернення не поширюються на модулі, радіодеталі та витратні матеріали, оскільки вони не є готовими виробами, а продуктами для моделювання, випробувань, навчання, дослідів у галузі електротехніки та електроніки з підвищеними ризиками ушкодження від некваліфікованих дій. Із зазначеними в номенклатурі виробами діють правила "купив як є". ,

Повернення коштів здійснюється протягом 30-ти днів з моменту отримання заявки і товару для повернення.

Повернення придбаних товарів в інтернет-магазині здійснюється у випадках і згідно умов, регламентованих «ЗАКОНОМ УКРАЇНИ ПРО ЗАХИСТ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ».

У разі повернення товару згідно Закону Вам необхідно зв'язатися з нами за номерами телефонів, які вказані в контактах магазину

Для повернення товару необхідними умовами є:

 

  • наявність фірмової упаковки;
  • відсутність слідів використання товару;
  • збереження всіх його споживчих властивостей;
  • присутність всіх деталей, що йдуть в комплекті;
  • наявність документів, що підтверджують факт купівлі товару, інші документи передбачені законодавством

Покупець або продавець можуть ініціювати проведення експертизи товару. На практиці це виглядає так. Після звернення покупця з заявою про повернення / обміну товару неналежної якості та письмової згоди на експертизу продавець зобов'язаний у триденний термін організувати її проведення (максимум 14 днів). Витрати на експертизу оплачує покупець. Якщо не згодні з результатами експертизи, їх можна оскаржити в суді.