Політика безпеки:

Адміністрація Інтернет-магазину "arduinka.biz.ua" гарантує повне забезпечення конфіденційності інформації, отриманої нашим інтернет-магазином від зареєстрованих в ньому користувачів. Вся надана інформація, яку Ви вкажете при реєстрації і оформленні замовлень, зберігається в захищеній базі даних. Інтернет-магазин "arduinka.biz.ua" гарантує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація покупця буде використана виключно для виконання надійшов замовлення. Відповідальність за внесення інформації понад тієї, що вимагається лягає на покупця. Не надавайте даних паспортів і інших документів на сторінках сайту!

Ваші дані та адреси нам потрібні тільки для того, щоб наші менеджери змогли з Вами зв'язатися  телефоном, а служба доставки змогла доставити замовлений товар в потрібне місце в термін. Погоджуючись на реєстрацію в інтернет-магазині "arduinka.biz.ua", Ви також зможете отримувати інформацію про всі новини нашого магазину: нових постуленіях товару, спеціальних програмах і акціях. При виникненні будь-яких складнощів або питань по авторизації-реєстрації в інтернет-магазині - пишіть на адресу електронної пошти arduinka.biz.ua і ми завжди допоможемо Вам!

Увага!!! Представники інтернет-магазину "arduinka.biz.ua" ніколи не вимагають у Вас дані пластикової карти або інші конфіденційні реквізити або дані банківських рахунків.

Особисті дані та безпека:

Інтернет-магазин "arduinka.biz.ua" гарантує, що ніяка отримана від Вас інформація ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.

За виняткових обставин за згодою сторін інтернет-магазин може попросити Вас зареєструватися і надати деякі особисті відомості. Надана інформація використовується виключно при обробці замовлення в Інтернет-магазині або для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації.

Особисті відомості можна змінити, оновити або видалити в будь-який час в розділі "Особистий кабінет".

Для того щоб забезпечити Вас інформацією певного роду, інтернет-магазин "arduinka.biz.ua" з Вашого явного згоди може надсилати на вказаний при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете відмовитися від неї повідомивши про це адміністрацію через форму "Зв'язатися з нами".

Як і багато інших інтернет-магазинів, сайт "arduinka.biz.ua" використовує технологію cookie, за допомогою якої він налаштовується на роботу особисто з Вами. Зокрема без цієї технології неможлива робота з кошиком замовлень.

Відомості на даному сайті мають чисто інформативний характер і можуть змінюватися до вчинення правочину без узгодження з клієнтом, в них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення. Технічні параметри продукції надані для попереднього ознайомлення та підлягають вивченню до покупки товару. Сайт не проводить технічних консультацій і технічний супровід придбаної продукції.