реле та  комутация для АрдуіноЕлектроніка Ардуіно - малопотужна з точки зору струмових навантажень, тому доводиться слабкі сигнали посилювати, або пускати через реле. Це дозволяє пятивольтовими сигналами приводити в рух мотори і силові механізми від мережі 220 вольт. В категорії товарів комутації та реле для Arduino ви знайдете і MOSFET транзистори, які без механічних з'єднань можуть служити потужніми  сльнострумовими ключами для великих напруг і струмів в зібраних вами моделях автоматики та робототехніки.


Реле - це автоматичний вимикач, який з'єднує або роз'єднує електроланцюзі при досягненні заданих значень або по зовнішній команді. Реле застосовуються в побуті та промисловості для автоматизації інженергних процесів, і технологічних робіт, в побутовій техніці. Типове застосування: в холодильниках і пральних машинках, для захисту селектроетей від занадто високих або дуже низьких параметрів струму або напряяженія.


Основні характеристики реле

Типи реле определеяется декількома параметрами, що впливають на вибір цього пристрою:

  • Уставка - настроюється параметр, який визначає величину що надходить параметра (струму, напруги, частоти, тиску, температури), при якій відбувається спрацьовування реле.
  • Час спрацювання - інтервал часу між надходженням сигналу і та початком дії на керовані ланцюга.
  • Потужність комутації - допустима потужність електричного кола або електроустановки, якої буде управляти реле.

Самі поширені реле - електромеханічні:

Електромагнітні, в конструкції яких є обмотка зі сталевим сердечником, група рухомих контактів, що замикають і розмикають керовану електроланцюг. Працюють за принципом: 1. На котушку осердя подається керуючий струм. 2. В осерді під впливом електричного струму створюється магнітне поле, яке притягує контактну групу. 3. В залежності від типу реле, контакти замикають або розмикають електричне коло.
Електротеплові (термічні) реле - складання з біметалевих пластин, для виготовлення яких використовуються метали з різним коефіцієнтом розширення при нагріванні. Реле можуть використовуватися в захисних пристроях: при перевищенні температури, встановленої регулятором, контакти роз'єднуються, і надходження струму на споживача розривається. Є термічні реле, в яких біметалічні пластини замінені легкоплавящімся сплавом. Вони спрацьовують практично миттєво - при досягненні певної температури метал розплавляється і ланцюг розмикається. Це - разові запобіжники.
Індукційні реле - раблотают на взаємодії між змінними магнітними потоками і струмами, які формують змінні магнітні поля. Індукційні реле розраховані тільки на використання в ланцюгах змінного струму.

Твердотільні напівпровідникові реле

Це безконтактні електронні пристрої у яких відсутні труться механічні частини - контакти. Роботу контактів тут виконують напівпровідникові елементи - біполярні і МОП-транзистори, тиристори, сімістори. У порівнянні з твердотільними, вони мають такі переваги: ​​1. Низький рівень шуму при роботі. 2. Дуже висока напрацювання на відмову - кількість спрацьовувань, яка в 100 разів і більше перевищує ресурс електромагнітних пристроїв. Швидкодію твердотільних реле, становить частки мілісекунд, в той час як у електромагнітних 50 мс - 1с. Електроспоживання нижче на 95%.
Недоліки твердотільних реле - нагрівання при роботі, наявність струмів витоку, що призводять до наявності напруги на фазному проводі навіть при відключеному реле.

Герконові реле

Геркон - це балон, заповнений інертним газом, або всередині якого створений вакуум. Усередині располлжени з'єднувальні елементи -контакти з пермаллоя - прецизійного сплаву. Ці з'єднувальні елементи мають вигляд дроту з контактами покритими срібним або золотим напиленням. Геркон розміщують в середині електричного магніту або в межах дії його поля. При подачі струму на обмотку електромагніту утворюється магнітний потік, який замикає контакти. Герконові реле можуть виконувати функції: замикають, переключають, розмикаючих.

Фотореле

Основою реле працює при впливі світла є напівпровідниковий елемент - фоторезистор, опір якого змінюється в залежності від зміни освітленості. Вони надійні в роботі і забезпечує істотну економію електроенергії в системах очвещенія. При підвищенні освітленості все освітлювальне обладнання відключається, а при зменшенні освітленості - включається (або навпаки). Більшість таких приладів оснащено регулятором порога спрацьовування і механічним вимикачем.


CD74HC4067 16 канальний аналоговий цифровий мультиплексор
Це секційна плата зручного 16-каналу аналогового / цифрового мультиплексора / DEMULTIPLEXER cd74hc4067. Дозволяє підключ..
4 відгуків
34.00 грн.
db9 rs232 клемна колодка
Клемна колодка для 9-контактного з'єднання DB9 - перехідник на інтерфейс RS232 гвинтовими з'єднаннями. На фото -..
1 відгук
38.00 грн.
Micro-USB Кабель 1м
Micro-USB Кабель  1м  Тип: Локшина - плоский кольоровий 100 см..
1 відгук
17.50 грн.
Sonoff дистанційний WiFi інтернет вимикач
Інтернет керований вимикач Sonoff з програмуванням тимчасових графіків, віддаленим доступом і контролем через телефон. ..
2 відгуків
247.00 грн.
SSR-40DA 40A однофазне твердотільне реле
Однофазне твердотільне реле SSR-40 40А для керування напругою 24-380 В використовується для керування пристроями без мех..
1 відгук
213.00 грн.
STC 1000 терморегулятор термостат
Вбудований терморегулятор STC -1000 для вимірювання і автоматичної підтримки необхідної температури в заданих межах. ..
2 відгуків
240.00 грн.
WIFI реле ESP8266 ESP-01S
Реле з інтегрованим WIFI сокетом ESP8266 ESP-01S Smart Socket Arduino для побудови розумних комутаційних пріиладів під к..
4 відгуків
Акція
48.00 грн. 43.00 грн.
XH-M131 модуль фотореле світла освітленості
Модуль фотореле комутирує 220В при досягненні визначеної інтенсивності світла Датчик темряви - друга назва. Рівень ..
82.00 грн.
XH-M602 Універсальний контролер заряду акумулятора
Контролер заряду акумулятора з діапазоном напруг 3,7-120В Використовується як автоматичий пристрій контролю заряду і роз..
1 відгук
235.00 грн.
XY-L10A контролер заряду акумулятора батареї
Модуль контролю заряду АКБ (зарядка для акумулятора). XY-L10A контролер призначений для автоматичного включення / вимика..
1 відгук
195.00 грн.
Герконовий перемикач Y213 2 * 14
Герконовий перемикач Технічні характеристики Геркону:  Довжина скла  14 мм &nbs..
1 відгук
4.60 грн.
Датчик ртутний вимикач - ртутне реле 5мм
Ртутний вимикач - (ртутне реле), Датчик у вигляді трубки, в якій міститься кулька ртуті. При нахилі датчика ртуть переко..
3 відгуків
11.00 грн.
Показано від 1 до 12 з 53 (всього сторінок: 5)