датчики модули Ардуино

Датчики і модулі Ардуіно (Arduino) - мініатюрні електронні схеми на платах для моделювання пристроїв автоматики, робототехніки та творчості в галузі електроніки. Вони з'єднуються з контролером навісним монтажем за допомогою макетних плат і перемичок. Це дозволяє проаналізувати роботоспроможність схеми перед тим як її паяти на постійній основі для експлуатації.

 

Величезна кількість різних датчиків для Arduino охоплюють такі напрямки:

  • звук
  • освітленість
  • далекоміри та рух
  • звязок та інтернет
  • сенсори струму і напруги
  • детектори магнітного поля
  • вологість і температура
  • вібрація і тиск
  • перехідники між інтерфейсами
  • та іншіМодулі для Ардуино / Arduino

Особливість застосування контролерів Arduino (Arduino) - це їх тесна і широка інтеграція з іншими пристроями. У більшості випадків ці пристрої виконують модулі Arduino і датчики. Модулі Arduino представляють собою невеликі за розміром електронні пристрої за допомогою інтегральних схем, датчиків і сенсорів. Модуль містить у собі складає елементи, забезпечуючи електричні схеми розв'язування, підсилювачі сигналів, компаратори та інші деталі.
Самі розповсюджені модулі для Ардуїно деляться на два класи: аналогові та цифрові (не зовсім коректне, але часто використовуєтьсявизначення) Залежно від виходів вони видають або дискретний сигнал 1 або 0, або в заданих діаграмах токів / навантаження У модулях модулів з дискретними .. значення називають цифровими, а аналоговими-з аналоговими виходами.
Насправді майже всі модулі обрабатывающих сигналів датчиків можна назвати цифровими.
Модулі можуть класифікуватися та за типом обробки сигналів: для передачі даних у контролер та післядуючої обробки, і такі, які саами видають остаточний звуковий, візуальний або електронний сигнал.
Ошибки при класифікації електронних модулів для Ардуіно: прийнято вважати, що якщо модуль видає результати вимірювань у вигляді цифри на табло, то це модуль цифрового Це частково Так, немає модулів, які на виході дають аналоговий сигнал у відеонапрузі і показують цей результат у .. цифри та при цьому є аналоговими пристроями.

Arduino і модулі - основа для створення гаджетів

Свою популярність Arduino набуло тільки через легку інтеграцію з модулями. Навіть людина яка взагалі не розуміється в електроніці і в програмуванні може зрозуміти основи роботи з Arduino за допомогою спеціальніх програм. Програми для Arduino пишуться на звичайному C ++ для управління введенням-виведенням сигналів на контактах. Модулі підключаються до цих контактів ширьковими перемичкамі і вже через кілька хвилин, завдяки наявності мільйонів уроків в інтернеті можнло зібрати свій перший гаджет, який буде взаємодіяти з навколишнім середовищем. Немає необхідності паяти модулі, налаштовувати їх і знати суть роботи їх начинки.  Головне - зрозуміти, що вихід будь-якого модуля простою перемичкою з'єднується з входом контролера і в програмі вказується що робити при різних значеннях на вході контролера Arduino.


4-канальний інфрачервоний модуль Arduino
Датчик перешкод використовується для створення пристроїв реакції та обїзду перешкод. Кількість напрямків - 4. Детек..
75.00 грн.
3-канальний модуль ШІМ генератор прямокутних імпульсів з регульованою частотою
3-канальний модуль ШІМ генератор прямокутних імпульсів із дисплеєм. 3 канали ШІМ/PWM - виходу зі зміною частоти, 3 канал..
98.00 грн.
4 кнопкова мембранна клавіатура
4 кнопкова мембранна клавіатура мембранна клавіатура 4 кнопкова, формат 1х4, самоклеюча, На шлейфі контактне г..
1 відгук
25.30 грн.
CD74HC4067 16 канальний аналоговий цифровий мультиплексор
Це секційна плата зручного 16-каналу аналогового / цифрового мультиплексора / DEMULTIPLEXER cd74hc4067. Дозволяє підключ..
4 відгуків
34.00 грн.
CN3761 зарядна плата для сонячної панелі 5-15В
CN3761 зарядна плата для сонячної панелі для зарядки однієї літієвої батареї 3,7-4,2В.  Широкий діапазон вхідн..
120.00 грн.
CN3791 MPPT модуль заряда літієвої батареї від сонячної панелі
Модуль CN3791 MPPT - це сонячний зарядний пристрій з відстеженням точки максимальної потужності (MPPT) для одноелементни..
130.00 грн.
Cенсор модуля мікрофону для Arduino KY-037
Пристрій сенсора звуку з мікрофоном на 2 виходи: цифровий і аналоговий AO, аналоговий вихід - меандр з мікрофона. DO циф..
1 відгук
34.00 грн.
EEPROM AT24C256 з інтерфейсом I2C
Модуль EEPROM пам'яті на чипі AT24C256 для розширення пам'яті даних мікроконтролерів (незалежна). I2C- інтерфейс..
34.50 грн.
FM тюнер RDA5807m TEA5767 для Ардуіно
Радіомодуль FM тюнера , дві моделі, сумісний з 76/87-108MHz у всьому світі FM діапазоном (в тому числі Японії 76-91M і Є..
1 відгук
30.00 грн.
GY-273 трехосевой цифровий компас магнітометр
Високоточний тривісний магнітний компас з температурною компенсацією. Дозволяє отримувати тривимірну картину спрямованос..
1 відгук
82.00 грн.
GY-6500 3-осьовий акселерометр 6DOF гіроскоп MPU-6500 для Arduino
Модуль GY-6500 це 3-х осьовий гіроскоп і 3-х осьовий акселерометр на процесорі MPU-6500. Друга назва: 6DOF Axis Sensor M..
1 відгук
91.00 грн.
HR202 датчик вологості
Модуль резистивного датчика вологості вдає із себе датчик HR202, в пластиковому корпусі. Характеристики модуля HR202:..
35.00 грн.
Показано від 1 до 12 з 199 (всього сторінок: 17)