Контролери Ардуіно Arduino в інтернет магазині онлайн в УкраїніArduino - це логічний контролер (мікрокомп'ютер) який уміщується на долоні. У нього є набір вхідних і вихідних контактів. Ними можна керувати за простим, зрозумілим, навіть, не фахівцеві алгоритму. Arduino - це основний елемент для проектування електронних роботизованих пристроїв (електронний конструктор). Це платформа з доступним програмним кодом, виготовлена ​​на маленькій друкованій платі. Для Ардуіно розроблене і вільно поширюється сучасне середовище для написання програмного забезпечення. Використовуючи Arduino можна своїми руками зробити систему розумного будинку, зарядний пристрій для акумуляторів, систему управління поливом рослин, робота, і інші електронні системи управління! Готових проектів та прикладів у Інтернеті - безліч.

Проекти пристроїв, засновані на Arduino, можуть працювати самостійно, або взаємодіяти з програмним забезпеченням на комп'ютері завантажуючи в нього дані і отримуючи відповіді. На базі Arduino можна самостійно, повторюючи інтернет уроки і приклади, створити величезну кількість корисної автоматики і виробів для дому та бізнесу.

Додаткові відомості про Arduino плати

Після того як Ви купили всі необхідні модулі можна підключити плату Ардуіно до комп'ютера. Arduino Uno, Mega, Duemilanove і Arduino Nano отримують живлення автоматично від будь-якого USB-порту до комп'ютера або іншого зовнішнього джерела живлення. При використанні Arduino Diecimila необхідно переконатися, що плата налаштована для отримання живлення через USB-підключення. Джерело живлення вибирається за допомогою маленького пластикового джампера, надягнутого на два з трьох штирьків між роз'ємами USB і живлення. Необхідно перевірити, щоб він був встановлений на два штирі, найближчих до гнізда USB. Підключіть плату Arduino до комп'ютера, використовуючи USB-кабель. Повинний засвітитися зелений світлодіод живлення, позначений PWR. Наступним кроком буде установка драйверів, для наявної моделі. Після того як драйвера були встановлені, запускаємо середу розробки Arduino.

Взаємодія контролерів Arduino з комп'ютером

У багатьох середовищах розробки Arduino вже є готовий приклад скетчу, який можна запустити і перевірити правильність підключення плати до комп'ютера. В налаштуваннях середовища розробки необхідно вказати модель плати Arduino, інакше навіть при правильно написаному скетчі, плата буде працювати неправильно. Так само необхідно вибрати послідовний порт. Виберіть пристрій послідовної передачі плати Arduino з меню Tools | Serial Port. Ймовірно, це буде COM3 або вище (COM1 і COM2 зазвичай резервуються для апаратних COM-портів). Щоб знайти потрібний порт, можна від'єднати плату Arduino і повторно відкрити меню; пункт, який зник, і буде портом плати Arduino. Підключіть плату і виберіть послідовний порт. Далі перевіряємо працездатність плати. Натискаємо кнопку «Upload» в програмі - середовищі розробки. Чекаємо кілька секунд - мигають світлодіоди RX і TX на платі. У разі успішного завантаження в рядку стану з'явиться повідомлення «Done uploading (Завантаження виконана). (Зауваження. Якщо мається на увазі плата Arduino Mini, NG або інша плата, то необхідно фізично кнопкою подати команду reset безпосередньо перед натисканням кнопки «Upload»). Кілька секунд після закінчення завантаження буде видно як світлодіод виведення 13 (L) на платі почне блимати помаранчевим кольором. Це свідчить про правильно підключенні плати до комп'ютера, її працездатності та правильній установці програмного забезпечення.

Які контролери Arduino найвигідніші?

Широкий асортимент контролерів виділяє Arduino серед інших не тільки масовим розповсюдженням як навчальної моделі приладів цифрової логіки, а ле й тому, що вони мають дуже доступну демократичну ціну. Унікальною популярністю користується контролер Arduino Uno (Ардуіно Уно), адже при виході його з ладу головну мікросхему контролера можна просто замінити без пайки. Мова йдеться про  модель UNO з DIP корпусом який можна тільки пересмикнути. Саме тому ця модель найвигідніша і по ціні  і по застосуванню.

У ціновій категорії Arduino контролерів їм може скласти конкуренцію серія контролерів на чіпах STM, але з ними трохи складніше працювати новачкам не дивлячись на те що обчислювальні характеристики краще і ширше


Arduino WeMos D1 ESP8266
Варіант аналога Ардуінкі R3 з вбудованим Wi-Fi. WeMos D1 Відрізняється від версії R2 відсутністю додаткового ряду монтаж..
145.00 грн.
Arduino WeMos D1 R2 на базі ESP8266
Бюджетний варіант Ардуінкі з вбудованим Wi-Fi 11 цифрових входів / виходів. Всі виходи підтримують interrupt / pwm / ..
1 відгук
148.00 грн.
Arduino Leonardo Китай ATmega32u4
Репліка оригінальної Arduino Leonardo. Виробництво - Китай. Характеристики: мікроконтролер ATmega32u4 Робоча ..
290.00 грн.
Arduino Mega2560 Pro ATmega2560-16AU
Мініатюрна версія Mega 2560 CH340G / ATmega2560 - сумісна з материнською платою Mega 2560. Побудована на мікроконтролері..
3 відгуків
530.00 грн.
Arduino MEGA2560 R3 CH340G
Китайська Репліка оригінальної плати Arduino Mega. Характеристики контроллера Mega 2560 Мікроконтролер - ATmega..
1 відгук
570.00 грн.
Arduino Nano Rev3
Arduino Nano V3.0 CH340 на чіпі Atmel ATmega328P-AU - найпоширеніша модель - маленька, повнофункціональна, для стандартн..
165.00 грн.
Arduino Nano V3 ATMEGA328P PCB
Arduino Nano V3.0 CH340 на чіпі Atmel ATmega328P-AU - сама розповсюджена модель - маленька, повнофункційна.&nb..
2 відгуків
155.00 грн.
Arduino Uno Rev3 Logo ATmega328PU
Плата розробника на базі контролера ATmega328PU в DIP корпусі - легендарний ПЛК для навчання, програмування та..
240.00 грн.
Arduino Uno Rev3 з кабелем USB
Найпоширеніший контролер сімейства Arduino для навчання програмування та прикладної електроніки. На мікросхемі Atmega 32..
1 відгук
180.00 грн.
ATTINY13A мікроконтролер мікросхема
ATTINY13A-SU - ідеальний вибір для вашого електронного проекту. Цей мікроконтролер вирізняється надійністю та високою пр..
38.00 грн.
ESP32 Wi-Fi Bluetooth модуль
Модуль розробника  ESP-WROOM-32 виконаний на базі популярного двоядерного чіпсету ESP32 ( ESP32S ESP32U), із з..
1 відгук
272.00 грн.
LGT8F328P LQFP32 MiniEVB клон Arduino NANO V3.0
клон Arduino NANO на чіпі LGT8F328P від ​​компанії LogicGreen з підвищеною тактовою частотою до 32МГц як від внутрі..
1 відгук
130.00 грн.
Показано від 1 до 12 з 36 (всього сторінок: 3)